OÜ MERLECONS ja KO
Kutseõppeasutuste tegevus
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 256 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 30,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 60 752,00 | 55 752,00 | 47 611,00 | 41 968,00 | 33 933,00 |
| Ärikasum (€) | -17 411,00 | -2 811,00 | 5 342,00 | 2 766,00 | -2 197,00 |
| Puhaskasum (€) | -17 411,00 | -2 811,00 | 5 342,00 | 2 766,00 | -2 197,00 |
| Varad (€) | 16 901,00 | 7 454,00 | 13 290,00 | 14 742,00 | 12 545,00 |
| Kohustised (€) | 7 456,00 | 820,00 | 1 314,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 9 445,00 | 6 634,00 | 11 976,00 | 14 742,00 | 12 545,00 |
| Raha (€) | 15 510,00 | 6 466,00 | 10 551,00 | 5 994,00 | 6 886,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 12,5 tuh €
- Omakapital
- 12,5 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,4 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
30,6 tuh € · 86 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 33 933,00 € · puhaskahjum 2 197,00 €
müügitulu 41 968,00 € · puhaskasum 2 766,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 47 611,00 € · puhaskasum 5 342,00 €
müügitulu 55 752,00 € · puhaskahjum 2 811,00 €
müügitulu 60 752,00 € · puhaskahjum 17 411,00 €
müügitulu 90 122,00 € · puhaskasum 16 098,00 €
müügitulu 86 164,00 € · puhaskasum 2 483,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 1-301 · 10143 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10162959 / 4
müügitulu 99 371,00 € · puhaskasum 11 520,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 1 · 10143 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10162959 / 3
müügitulu 90 106,00 € · puhaskasum 2 058,00 €
müügitulu 100 951,00 € · puhaskasum 5 520,00 €
12 · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026