osaühing MAFA ES
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 275 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 487 940,00 | 460 558,00 | 399 259,00 | 379 220,00 | 337 551,00 |
| Ärikasum (€) | 294,00 | 45,00 | -10 507,00 | -15 439,00 | -37 328,00 |
| Puhaskasum (€) | 303,00 | 54,00 | -10 499,00 | -15 428,00 | -37 320,00 |
| Varad (€) | 378 288,00 | 357 243,00 | 352 972,00 | 349 167,00 | 310 153,00 |
| Kohustised (€) | 59 541,00 | 38 442,00 | 44 670,00 | 56 293,00 | 54 599,00 |
| Omakapital (€) | 318 747,00 | 318 801,00 | 308 302,00 | 292 874,00 | 255 554,00 |
| Raha (€) | 131 563,00 | 126 260,00 | 123 492,00 | 111 049,00 | 88 326,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 310 tuh €
- Omakapital
- 256 tuh €
- Kohustised
- 54,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 134 tuh €
- Riiklikud maksud
- 29,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 11,3 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
2,6 tuh € · 7 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 337 551,00 € · puhaskahjum 37 320,00 €
müügitulu 379 220,00 € · puhaskahjum 15 428,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 399 259,00 € · puhaskahjum 10 499,00 €
müügitulu 460 558,00 € · puhaskasum 54,00 €
müügitulu 487 940,00 € · puhaskasum 303,00 €
müügitulu 387 749,00 € · puhaskahjum 23 770,00 €
müügitulu 456 170,00 € · puhaskahjum 7 360,00 €
müügitulu 490 521,00 € · puhaskahjum 563,00 €
müügitulu 516 038,00 € · puhaskasum 3 979,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Männiku tee 96g · 11216 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10024557 / 7
müügitulu 514 484,00 € · puhaskahjum 703,00 €
12 · kanne 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 3
Jõustunud · Muutmiskanne
13 · kanne 2
600 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts Eesti Ühispank
800 000,00 EEK · pandipidaja AS ERA PANK
22 · kanne 2
21 · kanne 3
800 000,00 EEK · pandipidaja AS ERA PANK
21 · kanne 1
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026