Aktsiaselts Matek
Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine
26.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 66 597,99 € → 33 299,00 € · vähenes 33 298,99 € · sh tasumisgraafikus 33 299,00 € · graafiku lõpp 25.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 274 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 12 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 12.08.2025; lepingu maksumus 6,0 mln €: Moodulmajade projekteerimine, ehitamine ja sisustamine lõppjaamade ehitamiseks.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,3 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 16 952 865,00 | 32 288 831,00 | 22 051 674,00 | 7 919 300,00 | 7 195 280,00 |
| Ärikasum (€) | 1 054 800,00 | 524 672,00 | 633 174,00 | -595 777,00 | -121 726,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 054 661,00 | 523 316,00 | 247 060,00 | -1 273 008,00 | -680 504,00 |
| Varad (€) | 8 645 206,00 | 12 558 299,00 | 16 140 423,00 | 11 667 652,00 | 11 539 325,00 |
| Kohustised (€) | 5 720 774,00 | 9 110 551,00 | 12 445 615,00 | 9 245 852,00 | 9 798 029,00 |
| Omakapital (€) | 2 924 432,00 | 3 447 748,00 | 3 694 808,00 | 2 421 800,00 | 1 741 296,00 |
| Raha (€) | 2 164 914,00 | 293 545,00 | 405 170,00 | 70 729,00 | 107 698,00 |
| Töötajate arv | — | — | 115,00 | 93,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 11,5 mln €
- Omakapital
- 1,7 mln €
- Kohustised
- 9,8 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 250 tuh €
- Tööjõumaksud
- 304 tuh €
- Töötajaid
- 85,00
Riigihanked
2022–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 10,0 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
3,3 mln € · 19 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
66 597,99 € → 33 299,00 € · vähenes 33 298,99 € · sh tasumisgraafikus 33 299,00 € · graafiku lõpp 25.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
maksuvõlg 66 597,99 € · sh tasumisgraafikus 66 597,99 € · graafiku lõpp 25.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
99 896,98 € → 66 597,99 € · vähenes 33 298,99 € · sh tasumisgraafikus 66 597,99 € · graafiku lõpp 25.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
97 953,98 € → 99 896,98 € · suurenes 1 943,00 € · sh tasumisgraafikus 99 896,98 € · graafiku lõpp 25.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
Varasemad muutused
maksuvõlg 97 953,98 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
139 031,23 € → 42 591,72 € · vähenes 96 439,51 € · sh tasumisgraafikus 30 602,37 € · graafiku lõpp 26.08.2026 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
30 602,37 € → 139 031,23 € · suurenes 108 428,86 € · sh tasumisgraafikus 30 602,37 € · graafiku lõpp 26.08.2026 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
147 665,80 € → 30 602,37 € · vähenes 117 063,43 € · sh tasumisgraafikus 30 602,37 € · graafiku lõpp 26.08.2026 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
7 500 000,00 € · pandipidaja NC Venture Capital OÜ
müügitulu 7 195 280,00 € · puhaskahjum 680 504,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 7 919 300,00 € · puhaskahjum 1 273 008,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 22 051 674,00 € · puhaskasum 247 060,00 €
7 500 000,00 € · pandipidaja NC Venture Capital OÜ
müügitulu 32 288 831,00 € · puhaskasum 523 316,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Turba tn 27 · 80010 · kanne 20 · Menetlus: Kanne Ä 10024331 / 26
müügitulu 16 952 865,00 € · puhaskasum 1 054 661,00 €
müügitulu 8 065 598,00 € · puhaskasum 264 520,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 158 · 11317 · kanne 19 · Menetlus: Kanne Ä 10024331 / 25
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 161 099,00 € · puhaskahjum 976 950,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Kommertspandi avamiskanne
müügitulu 8 294 250,00 € · puhaskahjum 400 184,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 158/2 · 11317 · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 10024331 / 23
müügitulu 8 704 087,00 € · puhaskasum 621 309,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 158 · 11317 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10024331 / 19
Nasdaq CSD SE – Aktsiaraamatu pidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10024331 / 18
müügitulu 6 001 306,00 € · puhaskasum 187 433,00 €
26 000 000,00 EEK · pandipidaja Nordea Bank Finland Plc
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
26 000 000,00 EEK · pandipidaja Nordea Bank Finland Plc
12 · kanne 8
17 000 000,00 EEK · pandipidaja MERITA BANK PLC. Tallinna filiaal
Jõustunud · Kommertspandi muutmiskanne
10 · kanne 4
17 000 000,00 EEK · pandipidaja MERITA BANK PLC. Tallinna filiaal
21 · kanne 1
10 · kanne 3
Kanne 2
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026