KPMS & Partnerid Osaühing
Suhtekorraldus ja teabevahetus
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 284 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 599 080,00 | 561 330,00 | 662 354,00 | 649 502,00 | 536 731,00 |
| Ärikasum (€) | 74 792,00 | 64 964,00 | 85 445,00 | 78 572,00 | 46 570,00 |
| Puhaskasum (€) | 64 469,00 | 54 604,00 | 75 265,00 | 64 744,00 | 27 239,00 |
| Varad (€) | 132 740,00 | 123 649,00 | 152 804,00 | 150 605,00 | 97 791,00 |
| Kohustised (€) | 46 242,00 | 46 159,00 | 60 049,00 | 68 106,00 | 53 053,00 |
| Omakapital (€) | 86 498,00 | 77 490,00 | 92 755,00 | 82 499,00 | 44 738,00 |
| Raha (€) | 34 192,00 | 29 038,00 | 45 109,00 | 33 815,00 | 13 611,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | — |
Aastaaruanded · 2022–2026 · summad eurodes
- Varad · 2026
- 97,8 tuh €
- Omakapital
- 44,7 tuh €
- Kohustised
- 53,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 120 tuh €
- Riiklikud maksud
- 22,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,0 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Avaliku sektori maksed
2026
4,5 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 51a · 10611 · kanne 17 · Menetlus: Kandeavaldus nr 6310951, Kanne Ä 10023695 / 17
müügitulu 649 502,00 € · puhaskasum 64 744,00 €
müügitulu 662 354,00 € · puhaskasum 75 265,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 561 330,00 € · puhaskasum 54 604,00 €
müügitulu 599 080,00 € · puhaskasum 64 469,00 €
müügitulu 527 148,00 € · puhaskasum 60 151,00 €
müügitulu 539 564,00 € · puhaskasum 77 759,00 €
müügitulu 724 920,00 € · puhaskasum 92 662,00 €
müügitulu 961 532,00 € · puhaskasum 110 850,00 €
müügitulu 750 396,00 € · puhaskasum 94 385,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roseni tn 7 · 10111 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10023695 / 14
Jõustunud · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
9 · kanne 5
Osaühing · OÜ · kanne 5
01.07 · 30.06 · kanne 5
Kanne 5
10 · kanne 4
13 · kanne 3
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
10 · kanne 2
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026