osaühing Tanni-Vakoma
Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 287 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.11.2018: Võsasaagide ja mootorsaagide remont- ja hooldustööd ning varuosad/tarvikud Pärnumaal.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 52,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 433 306,00 | 1 518 591,00 | 1 597 327,00 | 1 561 833,00 | 1 753 386,00 |
| Ärikasum (€) | 59 822,00 | 84 501,00 | 43 713,00 | -25 096,00 | 147 360,00 |
| Puhaskasum (€) | 59 782,00 | 84 505,00 | 43 721,00 | -25 094,00 | 147 366,00 |
| Varad (€) | 586 972,00 | 749 168,00 | 898 036,00 | 889 304,00 | 938 778,00 |
| Kohustised (€) | 57 733,00 | 135 424,00 | 240 571,00 | 256 932,00 | 159 040,00 |
| Omakapital (€) | 529 239,00 | 613 744,00 | 657 465,00 | 632 372,00 | 779 738,00 |
| Raha (€) | 69 872,00 | 89 801,00 | 23 304,00 | 30 136,00 | 32 668,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 8,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 939 tuh €
- Omakapital
- 780 tuh €
- Kohustised
- 159 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (26)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1998. aasta aruanne1997. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 555 tuh €
- Riiklikud maksud
- 81,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 33,6 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Riigihanked
2018–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
52,8 tuh € · 77 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 753 386,00 € · puhaskasum 147 366,00 €
müügitulu 1 561 833,00 € · puhaskahjum 25 094,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 597 327,00 € · puhaskasum 43 721,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 518 591,00 € · puhaskasum 84 505,00 €
müügitulu 1 433 306,00 € · puhaskasum 59 782,00 €
müügitulu 1 161 764,00 € · puhaskasum 89 450,00 €
müügitulu 1 242 850,00 € · puhaskasum 187 458,00 €
müügitulu 907 134,00 € · puhaskasum 9 082,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Lehola tn 69 · 80026 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30008638 / 6
müügitulu 829 535,00 € · puhaskasum 9 569,00 €
müügitulu 799 692,00 € · puhaskasum 9 476,00 €
osaühing Tanni osalus muutus: 100% · 100 000,00 EEK → 100% · 6 392,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30008638 / 4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 10.08.2026