Osaühing Atsi Rehvid
Mootorsõidukite hooldus ja remont
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 311 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 75 627,00 | 75 759,00 | 95 150,00 | 95 388,00 | 80 822,00 |
| Ärikasum (€) | 572,00 | 581,00 | 4 265,00 | -159,00 | 264,00 |
| Puhaskasum (€) | 572,00 | 581,00 | 4 265,00 | -159,00 | 264,00 |
| Varad (€) | 16 137,00 | 29 584,00 | 29 952,00 | 30 493,00 | 32 490,00 |
| Kohustised (€) | 12 787,00 | 25 653,00 | 21 756,00 | 22 456,00 | 24 189,00 |
| Omakapital (€) | 3 350,00 | 3 931,00 | 8 196,00 | 8 037,00 | 8 301,00 |
| Raha (€) | 1 435,00 | 451,00 | 158,00 | 160,00 | 157,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 32,5 tuh €
- Omakapital
- 8,3 tuh €
- Kohustised
- 24,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 11,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,8 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 12,0 tuh €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 80 822,00 € · puhaskasum 264,00 €
müügitulu 95 388,00 € · puhaskahjum 159,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 95 150,00 € · puhaskasum 4 265,00 €
müügitulu 75 759,00 € · puhaskasum 581,00 €
müügitulu 75 627,00 € · puhaskasum 572,00 €
müügitulu 58 961,00 € · puhaskahjum 81,00 €
müügitulu 57 177,00 € · puhaskahjum 943,00 €
müügitulu 49 623,00 € · puhaskasum 993,00 €
müügitulu 39 116,00 € · puhaskahjum 2 482,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Pärnu mnt 18 · 71012 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20032654 / 5
müügitulu 33 252,00 € · puhaskasum 605,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026