osaühing Pärnu Perearstid
Mujal liigitamata tervishoiualad
12.08.2026 · Omanikumuudatus kanti registrisse — osaühing Pärnu Perearstid osalus lõppes: 26,67% · 1 276,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30008656 / 28
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 304 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,7 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 395 887,00 | 4 694 996,00 | 5 555 784,00 | 5 676 311,00 | 5 592 364,00 |
| Ärikasum (€) | 560 889,00 | 913 407,00 | 1 146 729,00 | 1 152 121,00 | 1 002 721,00 |
| Puhaskasum (€) | 450 489,00 | 803 769,00 | 1 019 960,00 | 943 558,00 | 754 053,00 |
| Varad (€) | 1 127 417,00 | 1 340 355,00 | 1 703 966,00 | 1 581 194,00 | 1 492 917,00 |
| Kohustised (€) | 404 510,00 | 379 502,00 | 411 728,00 | 410 398,00 | 468 068,00 |
| Omakapital (€) | 722 907,00 | 960 853,00 | 1 292 238,00 | 1 170 796,00 | 1 024 849,00 |
| Raha (€) | 982 397,00 | 1 140 892,00 | 1 483 272,00 | 1 436 570,00 | 1 320 964,00 |
| Töötajate arv | — | — | 50,00 | 50,00 | 48,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,5 mln €
- Omakapital
- 1,0 mln €
- Kohustised
- 468 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (25)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1998. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 421 tuh €
- Tööjõumaksud
- 243 tuh €
- Töötajaid
- 52,00
Avaliku sektori maksed
2026
3,7 mln € · 131 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
osaühing Pärnu Perearstid osalus lõppes: 26,67% · 1 276,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30008656 / 28
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 5 592 364,00 € · puhaskasum 754 053,00 €
müügitulu 5 676 311,00 € · puhaskasum 943 558,00 €
müügitulu 5 555 784,00 € · puhaskasum 1 019 960,00 €
müügitulu 4 694 996,00 € · puhaskasum 803 769,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 4 395 887,00 € · puhaskasum 450 489,00 €
müügitulu 3 693 021,00 € · puhaskasum 532 517,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Ristiku tn 1 · 80010 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 30008656 / 18
müügitulu 3 447 047,00 € · puhaskasum 496 194,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 245 802,00 € · puhaskasum 246 348,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 2 832 066,00 € · puhaskasum 227 315,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Suur-Sepa tn 14 · 80018 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 30008656 / 14
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Suur-Sepa tn 14 · 80018 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 30008656 / 13
müügitulu 2 654 051,00 € · puhaskasum 24 181,00 €
osaühing Pärnu Perearstid osalus lõppes: 7,14% · 319,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30008656 / 10
osaühing Pärnu Perearstid osalus lõppes: 6,67% · 319,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30008656 / 9
osaühing Pärnu Perearstid osalus lõppes: 16,67% · 15 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 8656 / 7
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 3
Jõustunud · Muutmiskanne
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 12.08.2026