Osaühing Factoria-Mulgi Pagar
Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
12.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 319 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 197 388,00 | 249 423,00 | 278 758,00 | 294 675,00 | 273 795,00 |
| Ärikasum (€) | 57 551,00 | 67 130,00 | 100 740,00 | 106 404,00 | 106 362,00 |
| Puhaskasum (€) | 101 624,00 | -22 213,00 | 69 170,00 | 12 303,00 | 220 436,00 |
| Varad (€) | 207 244,00 | 187 588,00 | 256 807,00 | 347 847,00 | 572 413,00 |
| Kohustised (€) | 14 865,00 | 17 422,00 | 17 471,00 | 96 208,00 | 100 338,00 |
| Omakapital (€) | 192 379,00 | 170 166,00 | 239 336,00 | 251 639,00 | 472 075,00 |
| Raha (€) | 53 162,00 | 46 221,00 | 28 853,00 | 37 993,00 | 15 223,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 4,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 572 tuh €
- Omakapital
- 472 tuh €
- Kohustised
- 100 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 127 tuh €
- Riiklikud maksud
- 25,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,6 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Avaliku sektori maksed
2026
3,3 tuh € · 15 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 273 795,00 € · puhaskasum 220 436,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Varasemad muutused
müügitulu 294 675,00 € · puhaskasum 12 303,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 278 758,00 € · puhaskasum 69 170,00 €
müügitulu 249 423,00 € · puhaskahjum 22 213,00 €
müügitulu 197 388,00 € · puhaskasum 101 624,00 €
müügitulu 148 851,00 € · puhaskasum 35 812,00 €
müügitulu 139 868,00 € · puhaskasum 31 331,00 €
müügitulu 100 100,00 € · puhaskasum 7 328,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Savikoti küla, Vilja tee 1 · 71103 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20031803 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Savikoti küla · 71103 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20031803 / 7
müügitulu 81 879,00 € · puhaskasum 7 991,00 €
müügitulu 55 032,00 € · puhaskasum 231,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026