Bemo OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 324 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 36 333,00 | 34 170,00 | 35 084,00 | 37 775,00 | 47 226,00 |
| Ärikasum (€) | -23 411,00 | -11 130,00 | -12 710,00 | -8 379,00 | 2 688,00 |
| Puhaskasum (€) | -23 411,00 | -11 130,00 | -12 710,00 | -8 379,00 | 2 688,00 |
| Varad (€) | 14 144,00 | 4 313,00 | 13 115,00 | 7 018,00 | 4 337,00 |
| Kohustised (€) | 13 268,00 | 14 568,00 | 6 080,00 | 8 362,00 | 2 993,00 |
| Omakapital (€) | 876,00 | -10 255,00 | 7 035,00 | -1 344,00 | 1 344,00 |
| Raha (€) | 9 900,00 | 2 138,00 | 11 094,00 | 5 474,00 | 3 255,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,3 tuh €
- Omakapital
- 1,3 tuh €
- Kohustised
- 3,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (25)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1998. aasta aruanne1997. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 8,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,1 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,1 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 47 226,00 € · puhaskasum 2 688,00 €
müügitulu 37 775,00 € · puhaskahjum 8 379,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 35 084,00 € · puhaskahjum 12 710,00 €
müügitulu 34 170,00 € · puhaskahjum 11 130,00 €
müügitulu 36 333,00 € · puhaskahjum 23 411,00 €
müügitulu 19 953,00 € · puhaskahjum 10 192,00 €
müügitulu 29 703,00 € · puhaskasum 851,00 €
müügitulu 6 996,00 € · puhaskahjum 3 424,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Saare tn 10 · 80045 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30008420 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 11 790,00 € · puhaskasum 1 246,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Tori vald, Tammiste küla, Tervise tee 16 · 80509 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30008420 / 9
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Sauga vald, Tammiste küla, Tervise tee 16 · 80509 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30008420 / 8
müügitulu 17 940,00 € · puhaskasum 11 020,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Bemo OÜ: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 120629
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Toimiku dokumentide kontroll
13 · kanne 3
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026