osaühing Purihammas
Hambaravi
15.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 293 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 25,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 62 693,00 | 65 536,00 | 81 684,00 | 99 174,00 | 94 308,00 |
| Ärikasum (€) | 10 660,00 | 5 395,00 | 10 330,00 | 12 375,00 | 6 009,00 |
| Puhaskasum (€) | 10 660,00 | 3 611,00 | 8 983,00 | 10 418,00 | 3 257,00 |
| Varad (€) | 20 785,00 | 17 892,00 | 22 324,00 | 31 807,00 | 37 908,00 |
| Kohustised (€) | 6 435,00 | 8 931,00 | 10 529,00 | 18 577,00 | 31 839,00 |
| Omakapital (€) | 14 350,00 | 8 961,00 | 11 795,00 | 13 230,00 | 6 069,00 |
| Raha (€) | 17 382,00 | 14 110,00 | 17 891,00 | 25 561,00 | 27 133,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 37,9 tuh €
- Omakapital
- 6,1 tuh €
- Kohustised
- 31,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 4,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,5 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 102 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
25,9 tuh € · 55 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 94 308,00 € · puhaskasum 3 257,00 €
müügitulu 99 174,00 € · puhaskasum 10 418,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 81 684,00 € · puhaskasum 8 983,00 €
müügitulu 65 536,00 € · puhaskasum 3 611,00 €
müügitulu 62 693,00 € · puhaskasum 10 660,00 €
müügitulu 48 769,00 € · puhaskahjum 1 382,00 €
müügitulu 66 532,00 € · puhaskasum 3 845,00 €
müügitulu 63 552,00 € · puhaskasum 7 551,00 €
müügitulu 57 744,00 € · puhaskasum 7 968,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Mäe tn 31-4 · 51008 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20010686 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Mäe tn 31-4 · 51008 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20010686 / 5
müügitulu 46 568,00 € · puhaskasum 2 677,00 €
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026