osaühing ARMO TEENUS
Maanteede ja kiirteede ehitus
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 302 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 21.12.2021; lepingu maksumus 29,8 tuh €: Valgamaa, Valga vald, Väheru küla, Kuldhänilase KÜ päikeseelektrijaama liitumine (LR3555).
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 496 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 573 785,00 | 1 269 621,00 | 564 441,00 | 659 281,00 | 322 968,00 |
| Ärikasum (€) | -26 730,00 | -83 733,00 | -224 997,00 | -38 511,00 | -123 414,00 |
| Puhaskasum (€) | -31 652,00 | -86 895,00 | -226 477,00 | -38 554,00 | -123 373,00 |
| Varad (€) | 1 280 157,00 | 714 074,00 | 454 415,00 | 398 123,00 | 279 140,00 |
| Kohustised (€) | 580 062,00 | 100 874,00 | 67 692,00 | 24 954,00 | 29 344,00 |
| Omakapital (€) | 700 095,00 | 613 200,00 | 386 723,00 | 373 169,00 | 249 796,00 |
| Raha (€) | 270 354,00 | 266 258,00 | 114 914,00 | 154 474,00 | 58 318,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 7,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 279 tuh €
- Omakapital
- 250 tuh €
- Kohustised
- 29,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 157 tuh €
- Riiklikud maksud
- 31,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 12,2 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2019–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 29
- Teadaolev maht
- Vähemalt 1,2 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
496 € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 322 968,00 € · puhaskahjum 123 373,00 €
müügitulu 659 281,00 € · puhaskahjum 38 554,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 564 441,00 € · puhaskahjum 226 477,00 €
müügitulu 1 269 621,00 € · puhaskahjum 86 895,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Vastseliina alevik, Võru tn 6a · 65201 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 20009247 / 14
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Vastseliina alevik, Tootmise tn 8 · 65201 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 20009247 / 13
müügitulu 1 573 785,00 € · puhaskahjum 31 652,00 €
müügitulu 1 227 752,00 € · puhaskahjum 70 727,00 €
müügitulu 1 595 546,00 € · puhaskasum 815,00 €
müügitulu 1 856 905,00 € · puhaskahjum 41 694,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Vastseliina alevik, Tootmise tn 13a · 65201 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 20009247 / 12
müügitulu 1 295 330,00 € · puhaskasum 74 670,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Vastseliina alevik, Metsa tn 7 · 65201 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20009247 / 10
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Vastseliina vald, Vastseliina alevik, Metsa tn 7 · 65201 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20009247 / 9
müügitulu 1 733 786,00 € · puhaskasum 42 109,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 7
12 · kanne 5
osaühing ARMO TEENUS: Kanne 4 · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 9247 / 4
12 · kanne 3
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.10.2026