Osaühing Moneklar
Mootorsõidukite jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 314 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.11.2019; lepingu maksumus 41,3 tuh €: Viljandi Kutseõppekeskusele C kategooria õppesõiduki kapitalirendile võtmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 11,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 14 129 791,00 | 15 444 955,00 | 18 819 411,00 | 22 572 312,00 | 13 231 120,00 |
| Ärikasum (€) | 362 796,00 | 164 396,00 | 207 765,00 | 462 136,00 | -122 231,00 |
| Puhaskasum (€) | 364 877,00 | 120 387,00 | 113 166,00 | 384 146,00 | -208 101,00 |
| Varad (€) | 2 487 992,00 | 2 833 704,00 | 3 516 794,00 | 2 935 067,00 | 3 561 284,00 |
| Kohustised (€) | 1 850 606,00 | 2 075 931,00 | 2 645 856,00 | 1 679 983,00 | 2 514 301,00 |
| Omakapital (€) | 637 386,00 | 757 773,00 | 870 938,00 | 1 255 084,00 | 1 046 983,00 |
| Raha (€) | 471 811,00 | 246 626,00 | 235 417,00 | 227 119,00 | 305 833,00 |
| Töötajate arv | — | — | 11,00 | 13,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,6 mln €
- Omakapital
- 1,0 mln €
- Kohustised
- 2,5 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 6,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 721 tuh €
- Tööjõumaksud
- 30,9 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 41,3 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
11,5 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 13 231 120,00 € · puhaskahjum 208 101,00 €
müügitulu 22 572 312,00 € · puhaskasum 384 146,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 18 819 411,00 € · puhaskasum 113 166,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 15 444 955,00 € · puhaskasum 120 387,00 €
müügitulu 14 129 791,00 € · puhaskasum 364 877,00 €
müügitulu 13 019 477,00 € · puhaskahjum 810 945,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, A. H. Tammsaare tee 53 · 13415 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 10021475 / 16
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
müügitulu 15 412 788,00 € · puhaskasum 70 253,00 €
müügitulu 14 392 160,00 € · puhaskasum 334 653,00 €
180 000,00 € · pandipidaja AS Citadele banka
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, A. H. Tammsaare tee 53 · 11316 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10021475 / 13
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. H. Tammsaare tee · 11316 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10021475 / 11
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. H. Tammsaare tee · 12618 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10021475 / 10
müügitulu 13 490 609,00 € · puhaskasum 344 373,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 183d · 12618 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10021475 / 8
müügitulu 11 722 406,00 € · puhaskasum 105 637,00 €
Jõustunud · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026