Visionest Institute OÜ
Mujal liigitamata koolitus
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 335 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 6 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.06.2026: Raamhange hariduse ja oskuste arendamise valdkonnaga seotud tööde ja teenuste ostmiseks.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 925 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 597 784,00 | 550 155,00 | 667 057,00 | 579 503,00 | 778 440,00 |
| Ärikasum (€) | 165 837,00 | 60 785,00 | 18 682,00 | -346 939,00 | -11 787,00 |
| Puhaskasum (€) | 165 510,00 | 60 420,00 | 18 605,00 | -346 813,00 | -11 444,00 |
| Varad (€) | 714 750,00 | 788 924,00 | 976 309,00 | 646 303,00 | 560 311,00 |
| Kohustised (€) | 191 874,00 | 205 628,00 | 374 408,00 | 284 007,00 | 209 459,00 |
| Omakapital (€) | 522 876,00 | 583 296,00 | 601 901,00 | 362 296,00 | 350 852,00 |
| Raha (€) | 263 062,00 | 320 207,00 | 735 313,00 | 589 452,00 | 483 368,00 |
| Töötajate arv | — | — | 12,00 | 12,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2019Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2019Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 560 tuh €
- Omakapital
- 351 tuh €
- Kohustised
- 209 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 92,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 63,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 61,6 tuh €
- Töötajaid
- 16,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 33
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,4 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
925 tuh € · 79 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 778 440,00 € · puhaskahjum 11 444,00 €
müügitulu 579 503,00 € · puhaskahjum 346 813,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
müügitulu 667 057,00 € · puhaskasum 18 605,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 2 · 11415 · kanne 29 · Visionest Institute OÜ: Kanne 29 · Menetlus: Kanne Ä 10019933 / 29
müügitulu 550 155,00 € · puhaskasum 60 420,00 €
müügitulu 597 784,00 € · puhaskasum 165 510,00 €
müügitulu 700 327,00 € · puhaskasum 14 079,00 €
müügitulu 1 255 611,00 € · puhaskasum 78 410,00 €
müügitulu 971 375,00 € · puhaskahjum 48 247,00 €
müügitulu 899 100,00 € · puhaskasum 16 640,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 2f · 11415 · kanne 27 · Menetlus: Kanne Ä 10019933 / 27
müügitulu 439 126,00 € · puhaskasum 85 856,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
OÜ Turundusproff: Kanne 22 · Menetlus: Kanne Ä 10019933 / 22
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
MDC Group OY osalus muutus: 100% · 210 300,00 EEK → 100% · 210 400,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 19933 / 17
12 · kanne 16
MDC Group OY osalus muutus: 100% · 210 200,00 EEK → 100% · 210 300,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 19933 / 15
MDC Group OY osalus muutus: 100% · 210 100,00 EEK → 100% · 210 200,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 19933 / 12
MDC Group OY osalus muutus: 100% · 210 000,00 EEK → 100% · 210 100,00 EEK · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 19933 / 10
12 · kanne 9
Jõustunud · Muutmiskanne
12 · kanne 8
12 · kanne 7
12 · kanne 6
10 · kanne 5
10 · kanne 4
10 · kanne 3
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026