OÜ Vacca
Muu veislaste ja pühvlikasvatus
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 344 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 46 092,00 | 81 115,00 | 36 814,00 | 43 563,00 | 5 215,00 |
| Ärikasum (€) | 33 260,00 | 52 331,00 | 16 211,00 | 9 038,00 | 1 886,00 |
| Puhaskasum (€) | 23 672,00 | 45 332,00 | 11 838,00 | 9 043,00 | 1 886,00 |
| Varad (€) | 698 728,00 | 641 812,00 | 564 645,00 | 511 361,00 | 466 366,00 |
| Kohustised (€) | 390 379,00 | 331 141,00 | 269 018,00 | 206 691,00 | 159 810,00 |
| Omakapital (€) | 308 349,00 | 310 671,00 | 295 627,00 | 304 670,00 | 306 556,00 |
| Raha (€) | 93 738,00 | 61 449,00 | 40 892,00 | 77 226,00 | 15 388,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 466 tuh €
- Omakapital
- 307 tuh €
- Kohustised
- 160 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 66,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Türi vald, Laupa küla, Väikefarmi · 72102 · kanne 16 · Menetlus: Kandeavaldus nr 6169077, Kanne Ä 30027762 / 16
müügitulu 5 215,00 € · puhaskasum 1 886,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 43 563,00 € · puhaskasum 9 043,00 €
müügitulu 36 814,00 € · puhaskasum 11 838,00 €
müügitulu 81 115,00 € · puhaskasum 45 332,00 €
müügitulu 46 092,00 € · puhaskasum 23 672,00 €
müügitulu 48 891,00 € · puhaskasum 10 474,00 €
müügitulu 59 155,00 € · puhaskasum 179 002,00 €
müügitulu 63 412,00 € · puhaskasum 99 318,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Türi vald, Laupa küla, Suurfarmi · 72102 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 30027762 / 14
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Türi vald, Laupa küla · 72102 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 30027762 / 13
müügitulu 104 544,00 € · puhaskasum 107 546,00 €
müügitulu 89 600,00 € · puhaskahjum 71 361,00 €
Eesti Farming UK Ltd osalus muutus: 80,1% · 161 000,00 EEK → 80,2% · 162 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 27762 / 5
Eesti Farming UK Ltd osalus muutus: 80% · 160 000,00 EEK → 80,1% · 161 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 27762 / 4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Toimiku dokumentide kontroll
5 410 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
500 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
5 410 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
500 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
12 · kanne 4
Jõustunud · Muutmiskanne
12 · kanne 3
Jõustunud · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
10 · kanne 2
21 · kanne 1
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026