Ammeco Auto Osaühing
Mootorsõidukite hooldus ja remont
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 359 päeva tagasi.
2023. aastal müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 652 418,00 | 941 865,00 | 1 239 442,00 | 1 301 547,00 | 1 220 270,00 |
| Ärikasum (€) | 1 073,00 | 26 704,00 | 50 498,00 | 78 905,00 | 37 641,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 091,00 | 26 725,00 | 52 542,00 | 85 351,00 | 37 103,00 |
| Varad (€) | 306 010,00 | 336 130,00 | 404 301,00 | 558 578,00 | 575 286,00 |
| Kohustised (€) | 83 086,00 | 86 481,00 | 102 110,00 | 177 036,00 | 160 701,00 |
| Omakapital (€) | 222 924,00 | 249 649,00 | 302 191,00 | 381 542,00 | 414 585,00 |
| Raha (€) | 204 831,00 | 195 127,00 | 205 191,00 | 229 299,00 | 280 178,00 |
| Töötajate arv | — | — | 12,00 | 12,00 | 12,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2023Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2020Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 575 tuh €
- Omakapital
- 415 tuh €
- Kohustised
- 161 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 273 tuh €
- Riiklikud maksud
- 62,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 35,0 tuh €
- Töötajaid
- 13,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,0 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 220 270,00 € · puhaskasum 37 103,00 €
müügitulu 1 301 547,00 € · puhaskasum 85 351,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 239 442,00 € · puhaskasum 52 542,00 €
müügitulu 941 865,00 € · puhaskasum 26 725,00 €
müügitulu 652 418,00 € · puhaskasum 1 091,00 €
müügitulu 630 504,00 € · puhaskasum 14 945,00 €
müügitulu 698 162,00 € · puhaskahjum 48 728,00 €
müügitulu 694 783,00 € · puhaskahjum 7 503,00 €
müügitulu 708 917,00 € · puhaskasum 28 770,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Paldiski mnt 82 · 10618 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10016768 / 6
müügitulu 720 540,00 € · puhaskasum 56 007,00 €
12 · kanne 3
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026