AS SA.MET
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 345 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 21.07.2026: Varustuskindluse rajatise ehituse II etapp.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 345 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 434 944,00 | 9 362 774,00 | 7 036 842,00 | 6 725 338,00 | 6 735 803,00 |
| Ärikasum (€) | 39 915,00 | 839 996,00 | 672 424,00 | 641 608,00 | 248 958,00 |
| Puhaskasum (€) | 37 339,00 | 1 080 520,00 | 1 170 355,00 | 997 807,00 | 631 447,00 |
| Varad (€) | 5 417 500,00 | 6 248 800,00 | 7 139 495,00 | 7 924 392,00 | 10 037 528,00 |
| Kohustised (€) | 1 055 876,00 | 930 760,00 | 757 913,00 | 750 391,00 | 2 732 080,00 |
| Omakapital (€) | 4 361 624,00 | 5 318 040,00 | 6 381 582,00 | 7 174 001,00 | 7 305 448,00 |
| Raha (€) | 1 070 715,00 | 1 425 705,00 | 815 367,00 | 474 042,00 | 1 778 798,00 |
| Töötajate arv | — | — | 29,00 | 30,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 10,0 mln €
- Omakapital
- 7,3 mln €
- Kohustised
- 2,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 508 tuh €
- Tööjõumaksud
- 113 tuh €
- Töötajaid
- 28,00
Riigihanked
2021–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 4
- Teadaolev maht
- Vähemalt 1,7 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
345 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 6 735 803,00 € · puhaskasum 631 447,00 €
müügitulu 6 725 338,00 € · puhaskasum 997 807,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 7 036 842,00 € · puhaskasum 1 170 355,00 €
müügitulu 9 362 774,00 € · puhaskasum 1 080 520,00 €
müügitulu 5 434 944,00 € · puhaskasum 37 339,00 €
müügitulu 5 547 459,00 € · puhaskasum 509 178,00 €
müügitulu 7 854 499,00 € · puhaskasum 729 363,00 €
müügitulu 6 341 209,00 € · puhaskasum 413 564,00 €
müügitulu 11 075 307,00 € · puhaskasum 1 882 975,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, A. H. Tammsaare pst 10c-1 · 80015 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20010030 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, A. H. Tammsaare pst 10c-1 · 80015 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20010030 / 7
Nasdaq CSD SE – Aktsiaraamatu pidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20010030 / 6
müügitulu 5 036 432,00 € · puhaskasum 364 062,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
4 500 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
23 · kanne 5
23 · kanne 4
23 · kanne 2
4 500 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
21 · kanne 1
13 · kanne 2
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026