Maratonsport OÜ
Rõivaste jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 347 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 05.02.2019: Spordiinventar ja hooldus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 9,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 751 040,00 | 777 558,00 | 699 347,00 | 569 063,00 | 438 923,00 |
| Ärikasum (€) | 23 862,00 | 14 030,00 | 16 592,00 | 7 539,00 | -204,00 |
| Puhaskasum (€) | 23 321,00 | 13 011,00 | 12 115,00 | 3 733,00 | -2 592,00 |
| Varad (€) | 629 533,00 | 734 274,00 | 682 378,00 | 749 962,00 | 647 524,00 |
| Kohustised (€) | 100 886,00 | 192 583,00 | 128 572,00 | 192 423,00 | 92 577,00 |
| Omakapital (€) | 528 647,00 | 541 691,00 | 553 806,00 | 557 539,00 | 554 947,00 |
| Raha (€) | 6 595,00 | 160,00 | 2,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 8,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 648 tuh €
- Omakapital
- 555 tuh €
- Kohustised
- 92,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 104 tuh €
- Riiklikud maksud
- 14,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,8 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
9,6 tuh € · 18 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 438 923,00 € · puhaskahjum 2 592,00 €
müügitulu 569 063,00 € · puhaskasum 3 733,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 699 347,00 € · puhaskasum 12 115,00 €
müügitulu 777 558,00 € · puhaskasum 13 011,00 €
müügitulu 751 040,00 € · puhaskasum 23 321,00 €
müügitulu 609 706,00 € · puhaskasum 68 103,00 €
müügitulu 712 837,00 € · puhaskasum 9 648,00 €
müügitulu 670 650,00 € · puhaskahjum 184 209,00 €
müügitulu 650 567,00 € · puhaskasum 13 456,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Kooli tn 6 · 65606 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20010104 / 7
müügitulu 743 283,00 € · puhaskasum 22 658,00 €
500 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
21 · kanne 1
16 · kanne 4
Kanne 4
Registrisse kantud · kanne 4
8 · kanne 3
Likvideerimisel · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026