osaühing ANTALAINEN
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 355 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Põlva maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 18 654,00 | 17 183,00 | 14 216,00 | 12 284,00 | 4 258,00 |
| Ärikasum (€) | 4 113,00 | 6 846,00 | -69 234,00 | 6 388,00 | 2 651,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 992,00 | 6 676,00 | -70 279,00 | 5 364,00 | 1 971,00 |
| Varad (€) | 267 149,00 | 274 750,00 | 203 316,00 | 208 857,00 | 211 702,00 |
| Kohustised (€) | 451,00 | 1 376,00 | 221,00 | 398,00 | 1 272,00 |
| Omakapital (€) | 266 698,00 | 273 374,00 | 203 095,00 | 208 459,00 | 210 430,00 |
| Raha (€) | 150 162,00 | 186 424,00 | 127 035,00 | 141 840,00 | 153 467,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 212 tuh €
- Omakapital
- 210 tuh €
- Kohustised
- 1,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 165 €
- Tööjõumaksud
- 167 €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
2,1 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 258,00 € · puhaskasum 1 971,00 €
müügitulu 12 284,00 € · puhaskasum 5 364,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 14 216,00 € · puhaskahjum 70 279,00 €
müügitulu 17 183,00 € · puhaskasum 6 676,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Katariina allee 6-6 · 65608 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20009971 / 7
müügitulu 18 654,00 € · puhaskasum 3 992,00 €
müügitulu 26 219,00 € · puhaskasum 385,00 €
müügitulu 58 456,00 € · puhaskasum 38 888,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Kanepi vald, Saverna küla, Õunasalu · 63418 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20009971 / 6
müügitulu 47 611,00 € · puhaskasum 30 232,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 54 228,00 € · puhaskasum 33 532,00 €
müügitulu 48 624,00 € · puhaskasum 25 223,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026