Osaühing SINIMÄE RATAS
Metsamajandust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 360 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 238 328,00 | 505 285,00 | 372 104,00 | 595 633,00 | 332 600,00 |
| Ärikasum (€) | 48 411,00 | 72 418,00 | 139 549,00 | 90 338,00 | 11 244,00 |
| Puhaskasum (€) | 48 076,00 | 69 036,00 | 133 371,00 | 83 718,00 | 7 393,00 |
| Varad (€) | 666 888,00 | 666 286,00 | 810 016,00 | 883 379,00 | 835 425,00 |
| Kohustised (€) | 201 089,00 | 131 451,00 | 141 810,00 | 131 455,00 | 76 108,00 |
| Omakapital (€) | 465 799,00 | 534 835,00 | 668 206,00 | 751 924,00 | 759 317,00 |
| Raha (€) | 80 341,00 | 112 673,00 | 25,00 | 4 873,00 | 1 045,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 5,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 835 tuh €
- Omakapital
- 759 tuh €
- Kohustised
- 76,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 119 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,2 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 332 600,00 € · puhaskasum 7 393,00 €
müügitulu 595 633,00 € · puhaskasum 83 718,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 372 104,00 € · puhaskasum 133 371,00 €
müügitulu 505 285,00 € · puhaskasum 69 036,00 €
müügitulu 238 328,00 € · puhaskasum 48 076,00 €
müügitulu 260 541,00 € · puhaskahjum 19 577,00 €
müügitulu 213 987,00 € · puhaskasum 48 767,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Sinimäe alevik, Kõrgemäe tn 2 · 40101 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 40004389 / 13
müügitulu 276 577,00 € · puhaskasum 36 179,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Sinimäe alevik, Kõrgemäe tn 2a · 40101 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 40004389 / 12
müügitulu 118 760,00 € · puhaskahjum 32 206,00 €
müügitulu 144 919,00 € · puhaskasum 18 369,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026