Osaühing Erko Elekter
Elektri- ja sidevõrkude ehitus
24.09.2026 võitis hanke: Saaremaa, Kuressaare, Tallinna tn 52 kuni 58; F12 fiidri nõuetekohasuse tagamine AJ 8492:(Kuressaare), IP8602.
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 353 päeva tagasi.
2025. aastal töötajate arv kasvas aastaga 11-lt 17-le.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 68,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 844 862,00 | 2 389 562,00 | 1 882 568,00 | 1 096 641,00 | 1 203 768,00 |
| Ärikasum (€) | 1 287,00 | 207 131,00 | 259 786,00 | -5 156,00 | -57 370,00 |
| Puhaskasum (€) | 988,00 | 207 213,00 | 255 136,00 | -9 067,00 | -67 069,00 |
| Varad (€) | 759 647,00 | 1 017 577,00 | 1 250 008,00 | 1 186 644,00 | 1 123 111,00 |
| Kohustised (€) | 186 994,00 | 237 712,00 | 235 007,00 | 200 710,00 | 234 246,00 |
| Omakapital (€) | 572 653,00 | 779 865,00 | 1 015 001,00 | 985 934,00 | 888 865,00 |
| Raha (€) | 200 273,00 | 275 377,00 | 524 612,00 | 302 576,00 | 209 471,00 |
| Töötajate arv | — | — | 13,00 | 11,00 | 17,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Töötajate arv kasvas aastaga 11-lt 17-le.
2022Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2020Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 1,1 mln €
- Omakapital
- 889 tuh €
- Kohustised
- 234 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 584 tuh €
- Riiklikud maksud
- 88,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 42,2 tuh €
- Töötajaid
- 15,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 54
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,2 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
68,6 tuh € · 131 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 203 768,00 € · puhaskahjum 67 069,00 €
müügitulu 1 096 641,00 € · puhaskahjum 9 067,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 882 568,00 € · puhaskasum 255 136,00 €
müügitulu 2 389 562,00 € · puhaskasum 207 213,00 €
müügitulu 844 862,00 € · puhaskasum 988,00 €
müügitulu 1 011 129,00 € · puhaskasum 13 513,00 €
müügitulu 805 337,00 € · puhaskasum 208 689,00 €
müügitulu 923 571,00 € · puhaskasum 56 066,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Valjala alevik, Posti tn 1 · 94302 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30007421 / 7
müügitulu 618 166,00 € · puhaskasum 35 015,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Valjala vald, Valjala alevik, Posti tn 1 · 94302 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30007421 / 5
müügitulu 639 449,00 € · puhaskahjum 4 279,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.07.2026