Osaühing Gamm Grupp
Külaliskorterid
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 354 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 780 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 15 558,00 | 23 372,00 | 35 088,00 | 28 979,00 | 24 371,00 |
| Ärikasum (€) | -36 822,00 | -24 601,00 | -18 112,00 | -11 344,00 | -15 621,00 |
| Puhaskasum (€) | -36 822,00 | -24 597,00 | -18 111,00 | -11 344,00 | -15 621,00 |
| Varad (€) | 193 799,00 | 167 641,00 | 157 839,00 | 167 346,00 | 152 381,00 |
| Kohustised (€) | 3 423,00 | 1 862,00 | 10 171,00 | 31 022,00 | 31 678,00 |
| Omakapital (€) | 190 376,00 | 165 779,00 | 147 668,00 | 136 324,00 | 120 703,00 |
| Raha (€) | 24 258,00 | 6 548,00 | 7 434,00 | 11 321,00 | 5 986,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 152 tuh €
- Omakapital
- 121 tuh €
- Kohustised
- 31,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (26)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1998. aasta aruanne1997. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 12,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
780 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 24 371,00 € · puhaskahjum 15 621,00 €
müügitulu 28 979,00 € · puhaskahjum 11 344,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 35 088,00 € · puhaskahjum 18 111,00 €
müügitulu 23 372,00 € · puhaskahjum 24 597,00 €
müügitulu 15 558,00 € · puhaskahjum 36 822,00 €
müügitulu 18 976,00 € · puhaskahjum 75 892,00 €
müügitulu 175 314,00 € · puhaskasum 227 631,00 €
müügitulu 147 560,00 € · puhaskasum 1 833,00 €
müügitulu 163 293,00 € · puhaskasum 6 814,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Mäe tn 14a · 80039 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30007844 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Mäe tn 14a · 80039 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30007844 / 6
müügitulu 137 316,00 € · puhaskasum 6 072,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Toimiku dokumentide kontroll
10 · kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026