Osaühing MM Marmel
Kaubavedu maanteel
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 1 päev tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 5 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 687 006,00 | 907 706,00 | 788 491,00 | 653 798,00 | 670 542,00 |
| Ärikasum (€) | -68 947,00 | 70 173,00 | 46 395,00 | -22 670,00 | -78 894,00 |
| Puhaskasum (€) | -78 366,00 | 63 653,00 | 17 825,00 | -49 618,00 | -91 144,00 |
| Varad (€) | 588 747,00 | 599 220,00 | 915 434,00 | 768 508,00 | 360 908,00 |
| Kohustised (€) | 318 934,00 | 265 754,00 | 564 143,00 | 466 849,00 | 150 392,00 |
| Omakapital (€) | 269 813,00 | 333 466,00 | 351 291,00 | 301 659,00 | 210 516,00 |
| Raha (€) | 21 061,00 | 12 969,00 | 50 581,00 | 40 853,00 | 149 703,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 6,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 361 tuh €
- Omakapital
- 211 tuh €
- Kohustised
- 150 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (25)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1998. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 60,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 8,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 12,1 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,3 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 670 542,00 € · puhaskahjum 91 144,00 €
müügitulu 653 798,00 € · puhaskahjum 49 618,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 788 491,00 € · puhaskasum 17 825,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Vikerkaare tn 16 · 80020 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 30007064 / 11
müügitulu 907 706,00 € · puhaskasum 63 653,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Vikerkaare tn 16 · 80020 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30007064 / 10
müügitulu 687 006,00 € · puhaskahjum 78 366,00 €
müügitulu 922 191,00 € · puhaskasum 99 096,00 €
müügitulu 710 585,00 € · puhaskasum 17 386,00 €
müügitulu 954 388,00 € · puhaskasum 85 301,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Merimetsa tn 12a · 80045 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30007064 / 9
müügitulu 739 360,00 € · puhaskasum 6 328,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Merimetsa tn 12a · 80045 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30007064 / 7
müügitulu 744 568,00 € · puhaskasum 32 267,00 €
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026