Osaühing Pambu
Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 1 päev tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 09.10.2019: Ametnike vormirõivaste ostmine Tallinna Vanglale, Tartu Vanglale ja Viru Vanglale.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 879 686,00 | 546 560,00 | 525 079,00 | 501 801,00 | 485 715,00 |
| Ärikasum (€) | 128 765,00 | 38 241,00 | 31 208,00 | -21 344,00 | -25 317,00 |
| Puhaskasum (€) | 261 506,00 | -15 343,00 | 115 650,00 | 116 196,00 | 176 329,00 |
| Varad (€) | 2 219 773,00 | 2 112 075,00 | 2 215 385,00 | 2 297 871,00 | 2 467 776,00 |
| Kohustised (€) | 90 144,00 | 71 275,00 | 68 612,00 | 87 087,00 | 80 663,00 |
| Omakapital (€) | 2 129 629,00 | 2 040 800,00 | 2 146 773,00 | 2 210 784,00 | 2 387 113,00 |
| Raha (€) | 840 193,00 | 923 354,00 | 904 057,00 | 609 912,00 | 409 250,00 |
| Töötajate arv | — | — | 23,00 | 23,00 | 23,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,5 mln €
- Omakapital
- 2,4 mln €
- Kohustised
- 80,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (25)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1998. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 124 tuh €
- Riiklikud maksud
- 41,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 41,7 tuh €
- Töötajaid
- 22,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 485 715,00 € · puhaskasum 176 329,00 €
müügitulu 501 801,00 € · puhaskasum 116 196,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 525 079,00 € · puhaskasum 115 650,00 €
müügitulu 546 560,00 € · puhaskahjum 15 343,00 €
müügitulu 879 686,00 € · puhaskasum 261 506,00 €
müügitulu 875 792,00 € · puhaskasum 150 609,00 €
müügitulu 663 890,00 € · puhaskasum 169 133,00 €
müügitulu 585 380,00 € · puhaskasum 38 705,00 €
müügitulu 885 778,00 € · puhaskasum 155 956,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Põllu tn 2c · 80029 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30007681 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Põllu tn 2c · 80029 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30007681 / 5
müügitulu 782 009,00 € · puhaskasum 28 245,00 €
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026