osaühing Luukas K.K.
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 4 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Saare maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 128 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 176 489,00 | 195 874,00 | 235 138,00 | 247 576,00 | 238 480,00 |
| Ärikasum (€) | 6 738,00 | 14 579,00 | 23 059,00 | 15 714,00 | 8 272,00 |
| Puhaskasum (€) | 5 645,00 | 13 687,00 | 22 034,00 | 14 669,00 | 6 840,00 |
| Varad (€) | 90 807,00 | 97 241,00 | 123 037,00 | 126 576,00 | 127 314,00 |
| Kohustised (€) | 22 698,00 | 20 446,00 | 29 508,00 | 24 378,00 | 23 276,00 |
| Omakapital (€) | 68 109,00 | 76 795,00 | 93 529,00 | 102 198,00 | 104 038,00 |
| Raha (€) | 50 173,00 | 44 822,00 | 55 384,00 | 63 299,00 | 72 289,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 5,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 127 tuh €
- Omakapital
- 104 tuh €
- Kohustised
- 23,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 20,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 21,7 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
128 tuh € · 43 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 238 480,00 € · puhaskasum 6 840,00 €
müügitulu 247 576,00 € · puhaskasum 14 669,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 235 138,00 € · puhaskasum 22 034,00 €
müügitulu 195 874,00 € · puhaskasum 13 687,00 €
müügitulu 176 489,00 € · puhaskasum 5 645,00 €
müügitulu 177 829,00 € · puhaskasum 1 206,00 €
müügitulu 189 008,00 € · puhaskasum 11 405,00 €
müügitulu 164 568,00 € · puhaskasum 12 055,00 €
müügitulu 149 459,00 € · puhaskasum 7 903,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Tallinna tn 29 · 93811 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30007654 / 9
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Kuressaare linn, Tallinna tn 29 · 93811 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30007654 / 8
müügitulu 139 229,00 € · puhaskasum 1 223,00 €
12 · kanne 6
12 · kanne 5
12 · kanne 4
9 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 3
Kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026