OÜ Rovex
Enda kinnisvara ost ja müük
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 5 päeva tagasi.
2024. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 24.03.2020: Istutustööd 2020-2023 Edela piirkonnas.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 103 310,00 | 141 622,00 | 185 560,00 | 474 725,00 | 111 533,00 |
| Ärikasum (€) | 11 007,00 | 10 158,00 | 20 309,00 | 14 026,00 | -24 881,00 |
| Puhaskasum (€) | 11 010,00 | 10 162,00 | 20 729,00 | 18 022,00 | -22 860,00 |
| Varad (€) | 907 226,00 | 892 367,00 | 892 994,00 | 894 710,00 | 848 381,00 |
| Kohustised (€) | 112 928,00 | 87 908,00 | 67 805,00 | 51 499,00 | 28 030,00 |
| Omakapital (€) | 794 298,00 | 804 459,00 | 825 189,00 | 843 211,00 | 820 351,00 |
| Raha (€) | 79 566,00 | 1 979,00 | 53 854,00 | 238 191,00 | 122 268,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2021Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 848 tuh €
- Omakapital
- 820 tuh €
- Kohustised
- 28,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 17,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,4 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2020–2020 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 111 533,00 € · puhaskahjum 22 860,00 €
müügitulu 474 725,00 € · puhaskasum 18 022,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 185 560,00 € · puhaskasum 20 729,00 €
müügitulu 141 622,00 € · puhaskasum 10 162,00 €
müügitulu 103 310,00 € · puhaskasum 11 010,00 €
müügitulu 95 080,00 € · puhaskahjum 7 229,00 €
müügitulu 89 194,00 € · puhaskahjum 26 979,00 €
müügitulu 364 024,00 € · puhaskasum 234 533,00 €
müügitulu 132 360,00 € · puhaskasum 1 661,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Pärnu mnt 37 · 71020 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20033319 / 11
müügitulu 107 921,00 € · puhaskasum 42 707,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
9 · kanne 8
Osaühing · OÜ · kanne 8
Kanne 8
Jõustunud · Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
10 · kanne 7
10 · kanne 6
10 · kanne 5
10 · kanne 4
13 · kanne 3
Aktsiaselts · AS · kanne 2
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026