Endover OÜ
Enda kinnisvara ost ja müük
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 8 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 5 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 10 471 269,00 | 8 630 470,00 | 3 337 034,00 | 13 388 944,00 | 9 687 222,00 |
| Ärikasum (€) | 5 559 121,00 | 426 034,00 | 544 648,00 | 8 559 219,00 | 8 677 682,00 |
| Puhaskasum (€) | 5 359 748,00 | 733 359,00 | 703 068,00 | 2 752 568,00 | 9 798 502,00 |
| Varad (€) | 24 716 559,00 | 26 500 914,00 | 31 302 287,00 | 37 493 241,00 | 48 681 143,00 |
| Kohustised (€) | 8 365 173,00 | 9 696 169,00 | 14 084 474,00 | 18 079 190,00 | 19 605 590,00 |
| Omakapital (€) | 16 351 386,00 | 16 804 745,00 | 17 217 813,00 | 19 414 051,00 | 29 075 553,00 |
| Raha (€) | 335 701,00 | 607 431,00 | 695 365,00 | 944 172,00 | 1 053 455,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2017Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 48,7 mln €
- Omakapital
- 29,1 mln €
- Kohustised
- 19,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 262 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 240 tuh €
- Töötajaid
- 26,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 9 687 222,00 € · puhaskasum 9 798 502,00 €
Roul Tutt – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10019411 / 25
Varasemad muutused
müügitulu 13 388 944,00 € · puhaskasum 2 752 568,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 3 337 034,00 € · puhaskasum 703 068,00 €
müügitulu 8 630 470,00 € · puhaskasum 733 359,00 €
Endover OÜ: Kanne 19 · Menetlus: Kanne Ä 10019411 / 19
müügitulu 10 471 269,00 € · puhaskasum 5 359 748,00 €
müügitulu 1 195 552,00 € · puhaskahjum 999 706,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 730 504,00 € · puhaskasum 99 824,00 €
Uku Tint – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10019411 / 18
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 542 801,00 € · puhaskasum 1 062 057,00 €
müügitulu 18 348 826,00 € · puhaskasum 4 517 536,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 2 · 10145 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10019411 / 14
müügitulu 4 216 903,00 € · puhaskasum 31 826,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026