Osaühing Ores Ehitus
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 15 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 28.09.2020: „Lumetõrje Saaremaa vallas Orissaare, Laimjala, Valjala ja Lümanda piirkonnas“.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 9,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 659 649,00 | 817 306,00 | 817 881,00 | 522 284,00 | 585 190,00 |
| Ärikasum (€) | 4 678,00 | 58 219,00 | 138 502,00 | -61 660,00 | 7 743,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 477,00 | 57 073,00 | 137 373,00 | -73 698,00 | 4 532,00 |
| Varad (€) | 416 794,00 | 482 958,00 | 613 193,00 | 432 507,00 | 467 947,00 |
| Kohustised (€) | 121 896,00 | 130 987,00 | 123 849,00 | 63 861,00 | 104 769,00 |
| Omakapital (€) | 294 898,00 | 351 971,00 | 489 344,00 | 368 646,00 | 363 178,00 |
| Raha (€) | 64 675,00 | 12 699,00 | 73 113,00 | 21 093,00 | 134 425,00 |
| Töötajate arv | — | — | 12,00 | 11,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 468 tuh €
- Omakapital
- 363 tuh €
- Kohustised
- 105 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (26)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1998. aasta aruanne1997. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 162 tuh €
- Riiklikud maksud
- 49,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 31,6 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Riigihanked
2020–2020 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
9,7 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 585 190,00 € · puhaskasum 4 532,00 €
müügitulu 522 284,00 € · puhaskahjum 73 698,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 817 881,00 € · puhaskasum 137 373,00 €
müügitulu 817 306,00 € · puhaskasum 57 073,00 €
müügitulu 659 649,00 € · puhaskasum 3 477,00 €
müügitulu 598 344,00 € · puhaskasum 6 526,00 €
müügitulu 636 205,00 € · puhaskasum 56 791,00 €
müügitulu 813 641,00 € · puhaskasum 51 318,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Orissaare alevik, Ranna pst 3 · 94601 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30007291 / 9
müügitulu 554 543,00 € · puhaskasum 11 422,00 €
müügitulu 668 977,00 € · puhaskasum 2 608,00 €
12 · kanne 5
Osaühing Ores Ehitus osalus lõppes: 40% · 120 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 7291 / 4
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026