Kalmer Lepiku Hambaravi OÜ
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 24 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 08.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele ortodontia teenuse osutamiseks Eesti maakondades, v.a Järva, Harju ja Tartu maakond ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 462 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 313 613,00 | 1 302 060,00 | 1 434 395,00 | 1 560 392,00 | 1 640 800,00 |
| Ärikasum (€) | 240 381,00 | 226 048,00 | 235 564,00 | 235 168,00 | 210 268,00 |
| Puhaskasum (€) | 240 375,00 | 222 821,00 | 231 260,00 | 191 349,00 | 172 163,00 |
| Varad (€) | 1 642 101,00 | 1 977 494,00 | 2 199 976,00 | 2 404 109,00 | 2 564 779,00 |
| Kohustised (€) | 218 384,00 | 330 956,00 | 322 178,00 | 479 961,00 | 568 468,00 |
| Omakapital (€) | 1 423 717,00 | 1 646 538,00 | 1 877 798,00 | 1 924 148,00 | 1 996 311,00 |
| Raha (€) | 92 554,00 | 199 997,00 | 298 034,00 | 145 449,00 | 295 769,00 |
| Töötajate arv | — | — | 17,00 | 16,00 | 17,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,6 mln €
- Omakapital
- 2,0 mln €
- Kohustised
- 568 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 91,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 97,2 tuh €
- Töötajaid
- 25,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 823 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
462 tuh € · 82 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Krislyn Kask – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kandeavaldus nr 6123612, Kanne Ä 30007104 / 21
müügitulu 1 640 800,00 € · puhaskasum 172 163,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 560 392,00 € · puhaskasum 191 349,00 €
müügitulu 1 434 395,00 € · puhaskasum 231 260,00 €
müügitulu 1 302 060,00 € · puhaskasum 222 821,00 €
müügitulu 1 313 613,00 € · puhaskasum 240 375,00 €
müügitulu 1 285 151,00 € · puhaskasum 212 080,00 €
müügitulu 1 177 027,00 € · puhaskasum 163 346,00 €
müügitulu 1 024 952,00 € · puhaskasum 179 613,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 873 987,00 € · puhaskasum 144 702,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Männiku tn 2 · 80025 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 30007104 / 16
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Männiku tn 2 · 80025 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 30007104 / 15
müügitulu 865 866,00 € · puhaskasum 174 986,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 6
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
18 · kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026