registrid.ee

10295077 · OsaühingAktiivne

Osaühing Sindi Tervisekeskus

Üldarstiabi

Halda ettevõtet

Halda oma ettevõtte lehte

Tasuta saad:

  • lisada ettevõtte logo
  • lisada tutvustusteksti
  • peita avalikke kontakte

Kinnitatud e-post peab ühtima ettevõtte registrikontaktiga. Aadressi peita ei saa.

Müügitulu · 20251,8 mln €↗ 3,4%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 2025325 tuh €↘ 12,4%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 2026 3. kv20

Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 28 päeva tagasi.

2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.

2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,1 mln €.

★★★★★
Registrisse kantud:
Aadress: Pärnu maakond, Tori vald, Sindi linn, Jaama tn 1
Telefon: +372 5079613
Kontakt: +372 44-51424
Veel kontakte
EMTAK 86211

Majandus

Aastaaruannete näitajad; rahasummad eurodes
Näitaja202320242025
Müügitulu (€)1 544 446,001 723 818,001 782 548,00
Puhaskasum (€)329 518,00371 395,00325 403,00
Varad (€)814 668,00811 166,00860 887,00
Kohustised (€)152 441,00188 570,00212 890,00
Omakapital (€)662 227,00622 596,00647 997,00
Raha (€)761 361,00748 326,00802 784,00
Töötajate arv17,0017,0018,00

Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes

Varad · 2025
861 tuh €
Omakapital
648 tuh €
Kohustised
213 tuh €

Aruanded ja dokumendid

Äriregister
Põhikiri2025. aasta aruanne2024. aasta aruanne2023. aasta aruanne
Veel dokumente (23)2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne

Maksud ja tööjõud

Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv

Riiklikud maksud
110 tuh €
Tööjõumaksud
114 tuh €
Töötajaid
20,00

Avaliku sektori maksed

2026

1,1 mln € · 51 makset

Maksjad

Tervisekassa1,1 mln €
Tartu Ülikool1,3 tuh €

Viimased maksed

Tervisekassa29,1 tuh €
Tervisekassa31,5 tuh €
Tervisekassa24,5 tuh €
Kõik maksed →

Muutused

Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus

müügitulu 1 782 548,00 € · puhaskasum 325 403,00 €

Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus

müügitulu 1 723 818,00 € · puhaskasum 371 395,00 €

Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus

müügitulu 1 544 446,00 € · puhaskasum 329 518,00 €

Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2019. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2018. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2017. aasta majandusaasta aruanne
Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Tori vald, Sindi linn, Jaama tn 1 · 86705 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30007107 / 8

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Sindi linn, Jaama tn 1 · 86705 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30007107 / 7

Esitati 2016. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2015. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2014. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2013. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2012. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2011. aasta majandusaasta aruanne
Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 30007107 / M2

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne

Põhikiri
Esitati 2010. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2009. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2008. aasta majandusaasta aruanne
Muutmiskanne

12 · kanne 4

Esitati 2007. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2006. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2005. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2004. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2003. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2002. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2001. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2000. aasta majandusaasta aruanne
Kapitali muutmise kanne

13 · kanne 2

Õiguslik vorm muutus

Osaühing · OÜ · kanne 1

Osaühing Sindi Tervisekeskus

Kanne 1

Majandusaasta periood muutus

01.01 · 31.12 · kanne 1

Ettevõtte staatus muutus

Registrisse kantud · kanne 1

Asutamiskanne

1 · kanne 1

Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026