OÜ Männiku Farm
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
05.10.2026 · Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 30 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 11.11.2021: Rakvere valla teede lumetõrje 2021-2024.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 39,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 647 637,00 | 420 992,00 | 400 504,00 | 485 064,00 | 694 739,00 |
| Ärikasum (€) | 1 899 676,00 | 697 855,00 | 1 969 961,00 | 19 027 699,00 | -354 791,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 902 782,00 | 701 653,00 | 1 933 162,00 | 18 955 848,00 | -345 191,00 |
| Varad (€) | 7 692 238,00 | 8 251 564,00 | 10 021 928,00 | 28 931 278,00 | 28 386 984,00 |
| Kohustised (€) | 496 207,00 | 353 880,00 | 391 081,00 | 644 583,00 | 445 480,00 |
| Omakapital (€) | 7 196 031,00 | 7 897 684,00 | 9 630 847,00 | 28 286 695,00 | 27 941 504,00 |
| Raha (€) | 568 984,00 | 661 267,00 | 305 656,00 | 87 346,00 | 250 972,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 3,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 28,4 mln €
- Omakapital
- 27,9 mln €
- Kohustised
- 445 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 149 tuh €
- Riiklikud maksud
- 38,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 8,9 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2021–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
39,0 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 694 739,00 € · puhaskahjum 345 191,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 485 064,00 € · puhaskasum 18 955 848,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 400 504,00 € · puhaskasum 1 933 162,00 €
müügitulu 420 992,00 € · puhaskasum 701 653,00 €
müügitulu 647 637,00 € · puhaskasum 1 902 782,00 €
müügitulu 406 205,00 € · puhaskasum 260 806,00 €
500 000,00 EEK · pandipidaja AS SEB Pank
müügitulu 315 633,00 € · puhaskasum 159 404,00 €
müügitulu 209 555,00 € · puhaskasum 755 086,00 €
müügitulu 264 991,00 € · puhaskasum 181 847,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 32 · 10118 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 40005102 / 12
müügitulu 179 791,00 € · puhaskasum 585 624,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
500 000,00 EEK · pandipidaja AS SEB Pank
Osaühing · OÜ · kanne 3
Kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.10.2026