osaühing ANTSLA HEDA
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
06.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 23 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 24.09.2021: Lumetõrje teenuse ost Antsla vallas 2020-2023.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 54,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 311 329,00 | 492 422,00 | 303 961,00 | 253 836,00 | 247 705,00 |
| Ärikasum (€) | 96 761,00 | 260 109,00 | 16 182,00 | -112 208,00 | -72 935,00 |
| Puhaskasum (€) | 90 999,00 | 254 059,00 | 5 353,00 | -120 356,00 | -77 298,00 |
| Varad (€) | 777 403,00 | 1 080 556,00 | 986 533,00 | 834 636,00 | 797 584,00 |
| Kohustised (€) | 302 440,00 | 351 534,00 | 252 158,00 | 220 616,00 | 260 862,00 |
| Omakapital (€) | 474 963,00 | 729 022,00 | 734 375,00 | 614 020,00 | 536 722,00 |
| Raha (€) | 84 620,00 | 24 705,00 | 29 414,00 | 11 510,00 | 4 412,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 798 tuh €
- Omakapital
- 537 tuh €
- Kohustised
- 261 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 173 tuh €
- Riiklikud maksud
- 37,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,5 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2020–2020 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
54,0 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 546,69 € · vanima nõude tähtpäev 01.10.2026
müügitulu 247 705,00 € · puhaskahjum 77 298,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 253 836,00 € · puhaskahjum 120 356,00 €
müügitulu 303 961,00 € · puhaskasum 5 353,00 €
müügitulu 492 422,00 € · puhaskasum 254 059,00 €
müügitulu 311 329,00 € · puhaskasum 90 999,00 €
müügitulu 258 559,00 € · puhaskasum 25 526,00 €
müügitulu 259 384,00 € · puhaskasum 91 830,00 €
müügitulu 203 002,00 € · puhaskasum 23 314,00 €
müügitulu 191 314,00 € · puhaskasum 45 192,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Antsla vald, Antsla linn, Jaani tn 35 · 66405 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20009067 / 7
müügitulu 164 299,00 € · puhaskasum 22 269,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 3
Jõustunud · Muutmiskanne
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026