OÜ Ranna Farm
Piimakarjakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 30 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 111 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 941 353,00 | 2 252 171,00 | 2 003 866,00 | 2 039 183,00 | 2 738 207,00 |
| Ärikasum (€) | 158 924,00 | 231 854,00 | 70 412,00 | 190 153,00 | 593 608,00 |
| Puhaskasum (€) | 135 654,00 | 211 175,00 | 36 341,00 | 155 025,00 | 573 071,00 |
| Varad (€) | 4 305 596,00 | 4 399 176,00 | 4 203 416,00 | 4 183 710,00 | 4 845 454,00 |
| Kohustised (€) | 1 290 244,00 | 1 172 649,00 | 940 549,00 | 785 818,00 | 882 491,00 |
| Omakapital (€) | 3 015 352,00 | 3 226 527,00 | 3 262 867,00 | 3 397 892,00 | 3 962 963,00 |
| Raha (€) | 309 979,00 | 460 643,00 | 541 942,00 | 496 302,00 | 974 020,00 |
| Töötajate arv | — | — | 18,00 | 19,00 | 19,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,8 mln €
- Omakapital
- 4,0 mln €
- Kohustised
- 882 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 633 tuh €
- Riiklikud maksud
- 117 tuh €
- Tööjõumaksud
- 54,1 tuh €
- Töötajaid
- 20,00
Avaliku sektori maksed
2026
111 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 738 207,00 € · puhaskasum 573 071,00 €
müügitulu 2 039 183,00 € · puhaskasum 155 025,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 003 866,00 € · puhaskasum 36 341,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 252 171,00 € · puhaskasum 211 175,00 €
müügitulu 1 941 353,00 € · puhaskasum 135 654,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Elva vald, Neemisküla, Uus-Ranna · 61109 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20008847 / 9
müügitulu 1 911 489,00 € · puhaskasum 233 645,00 €
müügitulu 1 823 904,00 € · puhaskasum 103 330,00 €
müügitulu 1 759 245,00 € · puhaskasum 182 667,00 €
Anni Arrak – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20008847 / 8
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Elva vald, Neemisküla · 61109 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20008847 / 7
müügitulu 1 633 501,00 € · puhaskasum 100 219,00 €
müügitulu 1 273 547,00 € · puhaskasum 196,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 3
5 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
700 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
21 · kanne 8
1 655 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
23 · kanne 7
505 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
21 · kanne 6
1 655 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
21 · kanne 5
500 000,00 EEK · pandipidaja OÜ Prudent
22 · kanne 4
13 · kanne 2
500 000,00 EEK · pandipidaja OÜ Prudent
1 326 000,00 EEK · pandipidaja osaühing VÕRTSJÄRVE pankrotis
22 · kanne 2
21 · kanne 3
1 326 000,00 EEK · pandipidaja osaühing VÕRTSJÄRVE pankrotis
21 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026