osaühing KERSELI
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 34 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 170 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 383 876,00 | 4 276 132,00 | 4 758 630,00 | 4 941 527,00 | 4 050 015,00 |
| Ärikasum (€) | 1 636 976,00 | 1 996 015,00 | -1 142 628,00 | -143 055,00 | 168 446,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 616 228,00 | 1 966 640,00 | -1 273 086,00 | -260 064,00 | 92 158,00 |
| Varad (€) | 9 086 414,00 | 11 037 360,00 | 9 271 784,00 | 8 350 305,00 | 8 241 792,00 |
| Kohustised (€) | 3 560 751,00 | 3 545 057,00 | 3 052 567,00 | 2 391 152,00 | 2 190 481,00 |
| Omakapital (€) | 5 525 663,00 | 7 492 303,00 | 6 219 217,00 | 5 959 153,00 | 6 051 311,00 |
| Raha (€) | 43 025,00 | 92 692,00 | 217 195,00 | 81 456,00 | 91 568,00 |
| Töötajate arv | — | — | 40,00 | 36,00 | 36,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 8,2 mln €
- Omakapital
- 6,1 mln €
- Kohustised
- 2,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 444 tuh €
- Tööjõumaksud
- 81,4 tuh €
- Töötajaid
- 32,00
Avaliku sektori maksed
2026
170 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 050 015,00 € · puhaskasum 92 158,00 €
müügitulu 4 941 527,00 € · puhaskahjum 260 064,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 4 758 630,00 € · puhaskahjum 1 273 086,00 €
müügitulu 4 276 132,00 € · puhaskasum 1 966 640,00 €
müügitulu 5 383 876,00 € · puhaskasum 1 616 228,00 €
müügitulu 3 553 716,00 € · puhaskasum 950 413,00 €
müügitulu 3 245 818,00 € · puhaskasum 582 428,00 €
müügitulu 2 951 426,00 € · puhaskasum 102 612,00 €
müügitulu 3 044 645,00 € · puhaskasum 193 542,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Pikkjärve küla, Keskuse · 49213 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 20008764 / 15
Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Palamuse vald, Pikkjärve küla, Keskuse · 49213 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 20008764 / 14
müügitulu 2 485 068,00 € · puhaskasum 95 963,00 €
Andrus Piho – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20008764 / 12
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
15 · kanne 5
10 · kanne 4
15 · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026