Luts Teenus OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
27.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 7 228,62 € → 4 819,07 € · vähenes 2 409,55 € · sh tasumisgraafikus 4 819,07 € · graafiku lõpp 27.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 22.06.2026
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 37 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 22.10.2026: 2026 - 2030 lumetõrjetööde tegemine Võru valla teedel ning tänavatel.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 17,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 588 775,00 | 453 442,00 | 470 008,00 | 619 329,00 | 629 974,00 |
| Ärikasum (€) | 163 850,00 | 96 208,00 | 26 374,00 | 70 686,00 | 70 812,00 |
| Puhaskasum (€) | 162 826,00 | 94 357,00 | 18 289,00 | 61 608,00 | 65 362,00 |
| Varad (€) | 420 555,00 | 463 853,00 | 549 537,00 | 594 475,00 | 691 176,00 |
| Kohustised (€) | 165 856,00 | 114 797,00 | 182 192,00 | 165 522,00 | 196 861,00 |
| Omakapital (€) | 254 699,00 | 349 056,00 | 367 345,00 | 428 953,00 | 494 315,00 |
| Raha (€) | 59 826,00 | 14 278,00 | 84 963,00 | 104 092,00 | 25 948,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 7,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 691 tuh €
- Omakapital
- 494 tuh €
- Kohustised
- 197 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 308 tuh €
- Riiklikud maksud
- 50,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 16,8 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Riigihanked
2020–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 4
- Teadaolev maht
- Vähemalt 115 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
17,5 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
7 228,62 € → 4 819,07 € · vähenes 2 409,55 € · sh tasumisgraafikus 4 819,07 € · graafiku lõpp 27.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 22.06.2026
9 638,17 € → 7 228,62 € · vähenes 2 409,55 € · sh tasumisgraafikus 7 228,62 € · graafiku lõpp 27.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 22.06.2026
maksuvõlg 9 638,17 € · sh tasumisgraafikus 9 638,17 € · graafiku lõpp 27.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 22.06.2026
23 480,36 € → 12 047,72 € · vähenes 11 432,64 € · sh tasumisgraafikus 12 047,72 € · graafiku lõpp 27.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 22.06.2026
Varasemad muutused
müügitulu 629 974,00 € · puhaskasum 65 362,00 €
müügitulu 619 329,00 € · puhaskasum 61 608,00 €
müügitulu 470 008,00 € · puhaskasum 18 289,00 €
Evi Luts – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20008590 / 11
müügitulu 453 442,00 € · puhaskasum 94 357,00 €
müügitulu 588 775,00 € · puhaskasum 162 826,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Misso alevik, Metsa tn 3 · 65001 · kanne 10 · Luts Teenus OÜ: Kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20008590 / 10
müügitulu 289 033,00 € · puhaskasum 76 556,00 €
müügitulu 6 600,00 € · puhaskahjum 1 616,00 €
müügitulu 24 571,00 € · puhaskahjum 646,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Misso alevik · 65001 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20008590 / 9
müügitulu 6 686,00 € · puhaskahjum 2 301,00 €
müügitulu 6 604,00 € · puhaskahjum 813,00 €
12 · kanne 7
Jõustunud · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
9 · kanne 4
Osaühing · OÜ · kanne 4
Kanne 4
Jõustunud · Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
15 · kanne 3
Kanne 3
10 · kanne 2
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026