osaühing Hammas AR
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 46 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Saare maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 107 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 221 084,00 | 239 171,00 | 251 574,00 | 280 450,00 | 289 107,00 |
| Ärikasum (€) | 139 500,00 | 165 063,00 | 156 870,00 | 165 946,00 | 184 786,00 |
| Puhaskasum (€) | 105 572,00 | 146 464,00 | 117 485,00 | 126 782,00 | 143 415,00 |
| Varad (€) | 284 126,00 | 348 949,00 | 301 400,00 | 218 681,00 | 212 441,00 |
| Kohustised (€) | 71 389,00 | 79 748,00 | 64 714,00 | 5 213,00 | 5 558,00 |
| Omakapital (€) | 212 737,00 | 269 201,00 | 236 686,00 | 213 468,00 | 206 883,00 |
| Raha (€) | 263 913,00 | 336 646,00 | 226 396,00 | 163 625,00 | 172 387,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 212 tuh €
- Omakapital
- 207 tuh €
- Kohustised
- 5,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (26)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1998. aasta aruanne1997. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 14,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 631 €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
107 tuh € · 80 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 289 107,00 € · puhaskasum 143 415,00 €
müügitulu 280 450,00 € · puhaskasum 126 782,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 251 574,00 € · puhaskasum 117 485,00 €
müügitulu 239 171,00 € · puhaskasum 146 464,00 €
müügitulu 221 084,00 € · puhaskasum 105 572,00 €
müügitulu 208 829,00 € · puhaskasum 94 571,00 €
müügitulu 224 898,00 € · puhaskasum 161 854,00 €
müügitulu 221 351,00 € · puhaskasum 119 295,00 €
müügitulu 171 529,00 € · puhaskasum 82 346,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Talve tn 62 · 93814 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30006911 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Kuressaare linn, Talve tn 62 · 93814 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30006911 / 6
müügitulu 129 680,00 € · puhaskasum 47 361,00 €
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026