osaühing ANNIMATSI
Puhkekülad ja puhkelaagrid
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 51 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.06.2022: Hotelli majutusteenus Sotsiaalkindlustusametile (2).
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 41 748,00 | 53 983,00 | 44 506,00 | 53 570,00 | 43 117,00 |
| Ärikasum (€) | -3 709,00 | 5 598,00 | 4 296,00 | 12 002,00 | 914,00 |
| Puhaskasum (€) | -3 709,00 | 5 598,00 | 4 296,00 | 12 003,00 | 914,00 |
| Varad (€) | 9 717,00 | 14 838,00 | 19 349,00 | 34 385,00 | 30 871,00 |
| Kohustised (€) | 3 718,00 | 3 241,00 | 3 456,00 | 6 489,00 | 2 061,00 |
| Omakapital (€) | 5 999,00 | 11 597,00 | 15 893,00 | 27 896,00 | 28 810,00 |
| Raha (€) | 6 467,00 | 0,00 | 0,00 | 14 028,00 | 10 954,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 30,9 tuh €
- Omakapital
- 28,8 tuh €
- Kohustised
- 2,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 33,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2022–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
5,0 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 43 117,00 € · puhaskasum 914,00 €
müügitulu 53 570,00 € · puhaskasum 12 003,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 44 506,00 € · puhaskasum 4 296,00 €
müügitulu 53 983,00 € · puhaskasum 5 598,00 €
müügitulu 41 748,00 € · puhaskahjum 3 709,00 €
müügitulu 58 870,00 € · puhaskahjum 637,00 €
müügitulu 51 313,00 € · puhaskasum 4 276,00 €
müügitulu 45 301,00 € · puhaskasum 9 769,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 38 542,00 € · puhaskahjum 5 569,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Otepää vald, Sihva küla, Annimatsi · 67301 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20008307 / 7
müügitulu 40 189,00 € · puhaskasum 1 961,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026