Osaühing AWE & ASER
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 51 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 25,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 541 631,00 | 655 057,00 | 385 025,00 | 518 913,00 | 444 522,00 |
| Ärikasum (€) | 13 841,00 | 131 488,00 | -230 576,00 | 50 263,00 | -69 207,00 |
| Puhaskasum (€) | 14 290,00 | 115 292,00 | -266 558,00 | 7 702,00 | -101 786,00 |
| Varad (€) | 1 272 408,00 | 1 479 175,00 | 1 698 132,00 | 1 691 798,00 | 1 501 924,00 |
| Kohustised (€) | 666 646,00 | 758 121,00 | 1 243 636,00 | 1 229 600,00 | 1 141 512,00 |
| Omakapital (€) | 605 762,00 | 721 054,00 | 454 496,00 | 462 198,00 | 360 412,00 |
| Raha (€) | 29 122,00 | 18 988,00 | 3 977,00 | 1 679,00 | 11 325,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 5,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,5 mln €
- Omakapital
- 360 tuh €
- Kohustised
- 1,1 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 74,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,4 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
2026
25,2 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 444 522,00 € · puhaskahjum 101 786,00 €
müügitulu 518 913,00 € · puhaskasum 7 702,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 385 025,00 € · puhaskahjum 266 558,00 €
müügitulu 655 057,00 € · puhaskasum 115 292,00 €
müügitulu 541 631,00 € · puhaskasum 14 290,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 478 900,00 € · puhaskasum 7 096,00 €
müügitulu 443 664,00 € · puhaskasum 8 468,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Katku küla, Varisoo · 44214 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 40004395 / 9
müügitulu 385 020,00 € · puhaskahjum 182 762,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Katku küla · 44214 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 40004395 / 8
müügitulu 300 694,00 € · puhaskasum 1 517,00 €
müügitulu 206 736,00 € · puhaskasum 79,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
12 · kanne 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026