OSAÜHING VIRMA M.T.
Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 64 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 6 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 865 947,00 | 4 610 820,00 | 4 147 869,00 |
| Puhaskasum (€) | 38 508,00 | 47 059,00 | 8 005,00 |
| Varad (€) | 877 154,00 | 876 867,00 | 984 433,00 |
| Kohustised (€) | 546 690,00 | 499 343,00 | 598 904,00 |
| Omakapital (€) | 330 464,00 | 377 524,00 | 385 529,00 |
| Raha (€) | 219 120,00 | 114 469,00 | 161 521,00 |
| Töötajate arv | 35,00 | 32,00 | 34,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 984 tuh €
- Omakapital
- 386 tuh €
- Kohustised
- 599 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,1 mln €
- Riiklikud maksud
- 142 tuh €
- Tööjõumaksud
- 85,6 tuh €
- Töötajaid
- 42,00
Avaliku sektori maksed
2026
4,8 tuh € · 12 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 147 869,00 € · puhaskasum 8 005,00 €
müügitulu 4 610 820,00 € · puhaskasum 47 059,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 4 865 947,00 € · puhaskasum 38 508,00 €
Andre Taal – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 40004550 / 9
Laura Taal – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 40004550 / 7
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Tallinna tn 8 · 44306 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40004550 / 6
12 · kanne 3
500 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts Eesti Ühispank
21 · kanne 2
100 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts Eesti Ühispank
21 · kanne 1
15 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 13.08.2026