Osaühing Renovaar
Mujal liigitamata kaupade jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 54 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 14.10.2025: Patareide ja akude ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 60,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 759 990,00 | 2 768 826,00 | 2 647 906,00 | 2 252 275,00 | 2 344 214,00 |
| Ärikasum (€) | 145 476,00 | 56 928,00 | -822,00 | 2 718,00 | -313 462,00 |
| Puhaskasum (€) | 145 496,00 | 56 962,00 | 2 655,00 | -423,00 | -325 209,00 |
| Varad (€) | 1 616 273,00 | 1 569 714,00 | 1 624 567,00 | 1 854 087,00 | 1 412 767,00 |
| Kohustised (€) | 271 670,00 | 168 149,00 | 220 347,00 | 450 290,00 | 334 178,00 |
| Omakapital (€) | 1 344 603,00 | 1 401 565,00 | 1 404 220,00 | 1 403 797,00 | 1 078 589,00 |
| Raha (€) | 334 033,00 | 286 123,00 | 436 453,00 | 166 149,00 | 186 038,00 |
| Töötajate arv | — | — | 13,00 | 13,00 | 12,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,4 mln €
- Omakapital
- 1,1 mln €
- Kohustised
- 334 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 715 tuh €
- Riiklikud maksud
- 111 tuh €
- Tööjõumaksud
- 49,5 tuh €
- Töötajaid
- 12,00
Riigihanked
2018–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 13
- Teadaolev maht
- Vähemalt 4,7 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
60,8 tuh € · 158 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 344 214,00 € · puhaskahjum 325 209,00 €
müügitulu 2 252 275,00 € · puhaskahjum 423,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 647 906,00 € · puhaskasum 2 655,00 €
müügitulu 2 768 826,00 € · puhaskasum 56 962,00 €
müügitulu 2 759 990,00 € · puhaskasum 145 496,00 €
müügitulu 2 729 809,00 € · puhaskasum 28 569,00 €
müügitulu 2 994 403,00 € · puhaskasum 124 006,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Väike-Paala tn 1 · 11415 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10016914 / 10
müügitulu 2 877 541,00 € · puhaskasum 86 376,00 €
müügitulu 2 856 038,00 € · puhaskasum 41 378,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tondi tn 17 · 11316 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10016914 / 8
müügitulu 2 688 549,00 € · puhaskasum 44 780,00 €
12 · kanne 5
600 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
10 · kanne 4
10 · kanne 3
14 · kanne 2
Kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026