Osaühing Lenne
Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 63 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 12,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 11 974 155,00 | 12 561 484,00 | 15 915 106,00 | 8 314 880,00 | 5 687 036,00 |
| Ärikasum (€) | -1 613 956,00 | 1 529 668,00 | 12 124,00 | 1 236 392,00 | 76 313,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 980 894,00 | 5 659 353,00 | 5 041 358,00 | 6 042 608,00 | 6 142 438,00 |
| Varad (€) | 55 505 769,00 | 60 741 237,00 | 65 344 599,00 | 68 615 372,00 | 74 621 220,00 |
| Kohustised (€) | 632 930,00 | 523 550,00 | 502 622,00 | 300 366,00 | 338 776,00 |
| Omakapital (€) | 54 872 839,00 | 60 217 687,00 | 64 841 977,00 | 68 315 006,00 | 74 282 444,00 |
| Raha (€) | 4 566 747,00 | 6 570 036,00 | 28 434 505,00 | 9 348 231,00 | 5 006 657,00 |
| Töötajate arv | — | — | 50,00 | 50,00 | 50,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 74,6 mln €
- Omakapital
- 74,3 mln €
- Kohustised
- 339 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1 000 tuh €
- Riiklikud maksud
- 202 tuh €
- Tööjõumaksud
- 123 tuh €
- Töötajaid
- 53,00
Avaliku sektori maksed
2026
12,4 tuh € · 13 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 5 687 036,00 € · puhaskasum 6 142 438,00 €
müügitulu 8 314 880,00 € · puhaskasum 6 042 608,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 15 915 106,00 € · puhaskasum 5 041 358,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 12 561 484,00 € · puhaskasum 5 659 353,00 €
müügitulu 11 974 155,00 € · puhaskasum 4 980 894,00 €
müügitulu 13 309 239,00 € · puhaskasum 2 398 335,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 14 409 465,00 € · puhaskasum 1 613 931,00 €
müügitulu 16 693 875,00 € · puhaskasum 2 568 545,00 €
müügitulu 15 982 778,00 € · puhaskasum 3 260 309,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kohila tn 3c · 11314 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10016409 / 10
müügitulu 12 569 933,00 € · puhaskasum 1 805 627,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 5
Jõustunud · Muutmiskanne
10 · kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026