Osaühing Agometal
Metalltoodete remont ja hooldus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 75 päeva tagasi.
2023. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 17.10.2025: Iru elektrijaama energiaplokkide (EP-1 ja EP-2) demonteerimistööd.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 436 906,00 | 496 350,00 | 955 028,00 | 132 316,00 | 41 948,00 |
| Ärikasum (€) | 25 097,00 | 181 905,00 | 378 044,00 | -97 016,00 | -68 698,00 |
| Puhaskasum (€) | 25 403,00 | 181 478,00 | 336 130,00 | -91 488,00 | -48 369,00 |
| Varad (€) | 304 451,00 | 467 283,00 | 631 961,00 | 507 358,00 | 454 659,00 |
| Kohustised (€) | 69 202,00 | 50 556,00 | 39 105,00 | 32 741,00 | 28 411,00 |
| Omakapital (€) | 235 249,00 | 416 727,00 | 592 856,00 | 474 617,00 | 426 248,00 |
| Raha (€) | 28 906,00 | 163 432,00 | 148 780,00 | 106 370,00 | 66 770,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 5,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2023Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 455 tuh €
- Omakapital
- 426 tuh €
- Kohustised
- 28,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 128 tuh €
- Riiklikud maksud
- 37,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 13,8 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2025–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 688 tuh €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 41 948,00 € · puhaskahjum 48 369,00 €
müügitulu 132 316,00 € · puhaskahjum 91 488,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 955 028,00 € · puhaskasum 336 130,00 €
müügitulu 496 350,00 € · puhaskasum 181 478,00 €
müügitulu 436 906,00 € · puhaskasum 25 403,00 €
müügitulu 377 048,00 € · puhaskasum 31 013,00 €
müügitulu 626 202,00 € · puhaskasum 69 623,00 €
müügitulu 360 677,00 € · puhaskahjum 14 151,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Jüri tn 13-2 · 65608 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20007188 / 6
müügitulu 354 834,00 € · puhaskasum 733,00 €
müügitulu 162 582,00 € · puhaskahjum 63 917,00 €
12 · kanne 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026