OÜ OFTOP
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 80 päeva tagasi.
2024. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 23.05.2019: Eriarstiabi teenused.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 220 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 559 906,00 | 232 416,00 | 281 695,00 | 318 282,00 | 313 005,00 |
| Ärikasum (€) | -9 149,00 | -204 896,00 | -6 373,00 | 49 951,00 | -26 217,00 |
| Puhaskasum (€) | -9 101,00 | -202 354,00 | -4 436,00 | 53 343,00 | -21 505,00 |
| Varad (€) | 650 795,00 | 471 841,00 | 441 355,00 | 494 493,00 | 480 706,00 |
| Kohustised (€) | 36 934,00 | 60 334,00 | 34 284,00 | 34 079,00 | 41 797,00 |
| Omakapital (€) | 613 861,00 | 411 507,00 | 407 071,00 | 460 414,00 | 438 909,00 |
| Raha (€) | 208 240,00 | 127 414,00 | 139 126,00 | 180 026,00 | 121 631,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 6,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 481 tuh €
- Omakapital
- 439 tuh €
- Kohustised
- 41,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 29,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 31,5 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Riigihanked
2018–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
220 tuh € · 11 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 313 005,00 € · puhaskahjum 21 505,00 €
müügitulu 318 282,00 € · puhaskasum 53 343,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 281 695,00 € · puhaskahjum 4 436,00 €
müügitulu 232 416,00 € · puhaskahjum 202 354,00 €
müügitulu 559 906,00 € · puhaskahjum 9 101,00 €
müügitulu 652 207,00 € · puhaskasum 161 545,00 €
müügitulu 597 775,00 € · puhaskasum 102 235,00 €
müügitulu 430 109,00 € · puhaskahjum 30 369,00 €
müügitulu 380 154,00 € · puhaskasum 17 022,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Jüri tn 19a · 65608 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20006819 / 6
müügitulu 360 565,00 € · puhaskahjum 1 334,00 €
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026