Massiaru Põllumajanduslik Osaühing
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 65 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 5 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 03.12.2018; lepingu maksumus 10,0 tuh €: Lumetõrje Häädemeeste valla Massiaru piirkonnas 2018-2021.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 95,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 828 074,00 | 1 022 776,00 | 825 222,00 | 1 156 577,00 | 1 091 767,00 |
| Ärikasum (€) | 41 400,00 | 505 374,00 | -223 494,00 | 59 456,00 | 118 530,00 |
| Puhaskasum (€) | 35 911,00 | 496 665,00 | -248 429,00 | 31 594,00 | 102 521,00 |
| Varad (€) | 4 158 915,00 | 4 879 692,00 | 4 950 668,00 | 4 742 071,00 | 4 239 527,00 |
| Kohustised (€) | 708 638,00 | 932 750,00 | 1 052 155,00 | 811 964,00 | 206 899,00 |
| Omakapital (€) | 3 450 277,00 | 3 946 942,00 | 3 898 513,00 | 3 930 107,00 | 4 032 628,00 |
| Raha (€) | 365 924,00 | 402 708,00 | 62 436,00 | 169 495,00 | 5 844,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 6,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,2 mln €
- Omakapital
- 4,0 mln €
- Kohustised
- 207 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 56,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 21,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,2 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 10,0 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
95,7 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 091 767,00 € · puhaskasum 102 521,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 156 577,00 € · puhaskasum 31 594,00 €
müügitulu 825 222,00 € · puhaskahjum 248 429,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 022 776,00 € · puhaskasum 496 665,00 €
müügitulu 828 074,00 € · puhaskasum 35 911,00 €
müügitulu 498 436,00 € · puhaskasum 93 571,00 €
müügitulu 640 168,00 € · puhaskasum 74 931,00 €
müügitulu 444 521,00 € · puhaskahjum 119 215,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Massiaru küla, Töökoja · 86004 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 30006567 / 13
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Massiaru küla · 86004 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 30006567 / 12
müügitulu 644 717,00 € · puhaskasum 174 777,00 €
müügitulu 1 205 789,00 € · puhaskasum 162 705,00 €
3 000 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts Eesti Krediidipank
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 5
3 000 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts Eesti Krediidipank
1 500 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
500 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
12 · kanne 3
Jõustunud · Muutmiskanne
1 500 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
500 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
21 · kanne 1
15 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026