Osaühing Pärnu Hambastuudio
Meditsiini- ja hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 76 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 25,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 60 997,00 | 62 445,00 | 62 323,00 | 67 294,00 | 63 293,00 |
| Ärikasum (€) | -6 750,00 | 1 159,00 | 249,00 | 3 274,00 | 114,00 |
| Puhaskasum (€) | -4 803,00 | 1 784,00 | 935,00 | 4 264,00 | 1 175,00 |
| Varad (€) | 45 087,00 | 46 807,00 | 47 546,00 | 51 666,00 | 52 877,00 |
| Kohustised (€) | 849,00 | 785,00 | 589,00 | 445,00 | 481,00 |
| Omakapital (€) | 44 238,00 | 46 022,00 | 46 957,00 | 51 221,00 | 52 396,00 |
| Raha (€) | 43 111,00 | 44 999,00 | 45 619,00 | 50 535,00 | 51 522,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 52,9 tuh €
- Omakapital
- 52,4 tuh €
- Kohustised
- 481 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (26)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1998. aasta aruanne1997. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 5,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,8 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
25,8 tuh € · 33 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 63 293,00 € · puhaskasum 1 175,00 €
müügitulu 67 294,00 € · puhaskasum 4 264,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 62 323,00 € · puhaskasum 935,00 €
müügitulu 62 445,00 € · puhaskasum 1 784,00 €
müügitulu 60 997,00 € · puhaskahjum 4 803,00 €
müügitulu 66 293,00 € · puhaskasum 5 670,00 €
müügitulu 68 107,00 € · puhaskasum 2 237,00 €
müügitulu 65 536,00 € · puhaskasum 2 194,00 €
müügitulu 68 613,00 € · puhaskasum 11 970,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, J. V. Jannseni tn 2a · 80032 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30006503 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, J. V. Jannseni tn 2a · 80032 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30006503 / 7
müügitulu 71 332,00 € · puhaskasum 4 411,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 5
13 · kanne 2
9 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026