osaühing LySi SL
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 80 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 29,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 90 819,00 | 107 060,00 | 24 086,00 | 18 607,00 | 18 056,00 |
| Ärikasum (€) | 61 343,00 | -5 168,00 | -21 132,00 | 2 638,00 | -18 106,00 |
| Puhaskasum (€) | 61 343,00 | -5 168,00 | -21 132,00 | 2 638,00 | -19 013,00 |
| Varad (€) | 361 604,00 | 349 455,00 | 328 297,00 | 297 758,00 | 269 924,00 |
| Kohustised (€) | 75 916,00 | 68 935,00 | 68 909,00 | 35 732,00 | 26 911,00 |
| Omakapital (€) | 285 688,00 | 280 520,00 | 259 388,00 | 262 026,00 | 243 013,00 |
| Raha (€) | 17 236,00 | 20 700,00 | 2 491,00 | 11 022,00 | 2 893,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 270 tuh €
- Omakapital
- 243 tuh €
- Kohustised
- 26,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,6 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
29,8 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 18 056,00 € · puhaskahjum 19 013,00 €
müügitulu 18 607,00 € · puhaskasum 2 638,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 24 086,00 € · puhaskahjum 21 132,00 €
müügitulu 107 060,00 € · puhaskahjum 5 168,00 €
müügitulu 90 819,00 € · puhaskasum 61 343,00 €
müügitulu 28 712,00 € · puhaskasum 6 056,00 €
müügitulu 20 927,00 € · puhaskasum 7 228,00 €
müügitulu 31 570,00 € · puhaskasum 8 217,00 €
müügitulu 31 437,00 € · puhaskasum 14 683,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Saulepa küla, Veski · 88322 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30006175 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Audru vald, Saulepa küla, Veski · 88322 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30006175 / 6
müügitulu 66 962,00 € · puhaskasum 25 053,00 €
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026