Osaühing Voldak
Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 77 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.11.2018: Võsasaagide ja mootorsaagide remont- ja hooldustööd ning varuosad/tarvikud Pärnumaal.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 90 386,00 | 97 209,00 | 95 452,00 | 74 029,00 | 84 514,00 |
| Ärikasum (€) | 41,00 | 133,00 | 346,00 | 9 264,00 | -5 504,00 |
| Puhaskasum (€) | 41,00 | 133,00 | 346,00 | 9 264,00 | -5 504,00 |
| Varad (€) | 27 397,00 | 25 512,00 | 21 155,00 | 30 076,00 | 24 743,00 |
| Kohustised (€) | 24 318,00 | 22 300,00 | 17 597,00 | 17 254,00 | 17 425,00 |
| Omakapital (€) | 3 079,00 | 3 212,00 | 3 558,00 | 12 822,00 | 7 318,00 |
| Raha (€) | 7 788,00 | 4 332,00 | 2 083,00 | 10 266,00 | 6 207,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 24,7 tuh €
- Omakapital
- 7,3 tuh €
- Kohustised
- 17,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (25)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1998. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 18,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,1 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
2,0 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 84 514,00 € · puhaskahjum 5 504,00 €
müügitulu 74 029,00 € · puhaskasum 9 264,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 95 452,00 € · puhaskasum 346,00 €
müügitulu 97 209,00 € · puhaskasum 133,00 €
müügitulu 90 386,00 € · puhaskasum 41,00 €
müügitulu 77 580,00 € · puhaskasum 3,00 €
müügitulu 84 892,00 € · puhaskasum 184,00 €
müügitulu 78 594,00 € · puhaskasum 44,00 €
müügitulu 76 412,00 € · puhaskasum 209,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Tori vald, Sindi linn, Lai tn 1 · 86705 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30006491 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Sindi linn, Lai tn 1 · 86705 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30006491 / 4
müügitulu 69 288,00 € · puhaskasum 2,00 €
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 13.08.2026