OSAÜHING ARMAPRO
Metalltoodete remont ja hooldus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 92 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 170 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 451 101,00 | 458 304,00 | 457 507,00 | 468 451,00 | 454 572,00 |
| Ärikasum (€) | 161 706,00 | 197 209,00 | 74 791,00 | 88 138,00 | 79 178,00 |
| Puhaskasum (€) | 156 618,00 | 191 984,00 | 69 338,00 | 82 436,00 | 70 132,00 |
| Varad (€) | 400 368,00 | 566 839,00 | 612 371,00 | 654 745,00 | 867 812,00 |
| Kohustised (€) | 8 481,00 | 15 636,00 | 28 472,00 | 23 246,00 | 198 581,00 |
| Omakapital (€) | 391 887,00 | 551 203,00 | 583 899,00 | 631 499,00 | 669 231,00 |
| Raha (€) | 263 182,00 | 417 448,00 | 515 698,00 | 488 001,00 | 586 042,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 868 tuh €
- Omakapital
- 669 tuh €
- Kohustised
- 199 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 146 tuh €
- Riiklikud maksud
- 24,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 15,3 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2025–2025 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
170 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 454 572,00 € · puhaskasum 70 132,00 €
müügitulu 468 451,00 € · puhaskasum 82 436,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 457 507,00 € · puhaskasum 69 338,00 €
müügitulu 458 304,00 € · puhaskasum 191 984,00 €
müügitulu 451 101,00 € · puhaskasum 156 618,00 €
müügitulu 304 004,00 € · puhaskasum 71 722,00 €
müügitulu 252 475,00 € · puhaskasum 83 283,00 €
müügitulu 277 380,00 € · puhaskasum 105 898,00 €
müügitulu 129 634,00 € · puhaskasum 28 047,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Järveküla tee 30a · 30328 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 40004220 / 10
müügitulu 92 421,00 € · puhaskasum 9 851,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Osaühing · OÜ · kanne 4
Kanne 4
01.01 · 31.12 · kanne 4
Registrisse kantud · kanne 4
Kustutatud · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026