Osaühing SR&EV
Muu veislaste ja pühvlikasvatus
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 100 päeva tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 18.04.2018: Lihaveiste soetamine Kurese maastikukaitseala hooldamiseks.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 7,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 9 852,00 | 7 281,00 | 6 400,00 | 0,00 | 5 940,00 |
| Ärikasum (€) | 371,00 | 838,00 | -13 655,00 | 10 882,00 | 37 995,00 |
| Puhaskasum (€) | 142,00 | 723,00 | -13 671,00 | 10 882,00 | 37 995,00 |
| Varad (€) | 174 179,00 | 167 815,00 | 152 997,00 | 163 094,00 | 201 089,00 |
| Kohustised (€) | 9 019,00 | 1 932,00 | 785,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 165 160,00 | 165 883,00 | 152 212,00 | 163 094,00 | 201 089,00 |
| Raha (€) | 8 929,00 | 0,00 | 0,00 | 1 039,00 | 442,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2018Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 201 tuh €
- Omakapital
- 201 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
7,8 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 5 940,00 € · puhaskasum 37 995,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 10 882,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 6 400,00 € · puhaskahjum 13 671,00 €
müügitulu 7 281,00 € · puhaskasum 723,00 €
müügitulu 9 852,00 € · puhaskasum 142,00 €
müügitulu 19 429,00 € · puhaskahjum 55 284,00 €
müügitulu 42 695,00 € · puhaskahjum 20 692,00 €
müügitulu 68 031,00 € · puhaskasum 7 303,00 €
müügitulu 28 491,00 € · puhaskasum 109 044,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Katku küla, Varisoo · 44214 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 40004091 / 9
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Sõmeru vald, Katku küla, Varisoo · 44214 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 40004091 / 8
müügitulu 38 752,00 € · puhaskasum 35 806,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
12 · kanne 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026