osaühing MED&DENT
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 92 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 140 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 338 495,00 | 315 634,00 | 366 182,00 | 402 180,00 | 419 585,00 |
| Ärikasum (€) | 78 904,00 | 72 213,00 | 55 395,00 | 59 460,00 | 62 015,00 |
| Puhaskasum (€) | 87 189,00 | 75 582,00 | 65 072,00 | 40 518,00 | 55 535,00 |
| Varad (€) | 354 630,00 | 375 162,00 | 438 508,00 | 342 251,00 | 369 106,00 |
| Kohustised (€) | 26 187,00 | 27 137,00 | 31 410,00 | 54 635,00 | 32 955,00 |
| Omakapital (€) | 328 443,00 | 348 025,00 | 407 098,00 | 287 616,00 | 336 151,00 |
| Raha (€) | 292 828,00 | 301 519,00 | 115 288,00 | 69 714,00 | 94 013,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 6,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 369 tuh €
- Omakapital
- 336 tuh €
- Kohustised
- 33,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 23,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 25,2 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 289 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
140 tuh € · 105 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 419 585,00 € · puhaskasum 55 535,00 €
müügitulu 402 180,00 € · puhaskasum 40 518,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 366 182,00 € · puhaskasum 65 072,00 €
müügitulu 315 634,00 € · puhaskasum 75 582,00 €
müügitulu 338 495,00 € · puhaskasum 87 189,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 311 450,00 € · puhaskasum 120 100,00 €
müügitulu 392 807,00 € · puhaskasum 90 714,00 €
müügitulu 332 172,00 € · puhaskasum 43 225,00 €
müügitulu 258 122,00 € · puhaskasum 29 005,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Sõpruse pst 2 · 50703 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 20007067 / 12
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Sõpruse pst 2 · 50703 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 20007067 / 11
müügitulu 210 202,00 € · puhaskasum 6 397,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
300 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Eesti Hoiupank
24 · kanne 3
24 · kanne 2
10 · kanne 4
13 · kanne 3
10 · kanne 2
300 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Eesti Hoiupank
21 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026