osaühing Entar Auto
Mootorsõidukite hooldus ja remont
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 92 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 632 085,00 | 826 784,00 | 910 594,00 | 938 876,00 | 894 225,00 |
| Ärikasum (€) | 15 121,00 | 13 877,00 | 27 075,00 | 23 296,00 | 19 061,00 |
| Puhaskasum (€) | 12 543,00 | 10 919,00 | 23 146,00 | 19 805,00 | 17 167,00 |
| Varad (€) | 275 135,00 | 290 322,00 | 295 908,00 | 318 231,00 | 320 320,00 |
| Kohustised (€) | 202 171,00 | 206 439,00 | 188 879,00 | 191 397,00 | 176 319,00 |
| Omakapital (€) | 72 964,00 | 83 883,00 | 107 029,00 | 126 834,00 | 144 001,00 |
| Raha (€) | 126 866,00 | 145 886,00 | 157 247,00 | 164 976,00 | 160 416,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 9,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 320 tuh €
- Omakapital
- 144 tuh €
- Kohustised
- 176 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 222 tuh €
- Riiklikud maksud
- 45,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 32,9 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Avaliku sektori maksed
2026
4,6 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 894 225,00 € · puhaskasum 17 167,00 €
müügitulu 938 876,00 € · puhaskasum 19 805,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 910 594,00 € · puhaskasum 23 146,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 127b · 50113 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20007032 / 9
müügitulu 826 784,00 € · puhaskasum 10 919,00 €
müügitulu 632 085,00 € · puhaskasum 12 543,00 €
müügitulu 515 943,00 € · puhaskahjum 18 449,00 €
müügitulu 688 698,00 € · puhaskasum 8 699,00 €
müügitulu 661 783,00 € · puhaskasum 19 013,00 €
müügitulu 664 263,00 € · puhaskasum 26 367,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 127 · 50113 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20007032 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tähe tn 127 · 50113 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20007032 / 6
müügitulu 509 970,00 € · puhaskasum 10 140,00 €
12 · kanne 4
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 2
Kanne 2
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026